Молодь пам’ятає і попереджає: СНІД – це небезпечно !

Тренінги  відбувалися  в рамках проекту «Пам’ятаючи про небезпеку, зберігаємо надію», який  стартував  у Лубнах в  листопаді і буде реалізовано  до кінця навчального року.

Тренінги та лекторії «ВІЛ/СНІД – стосується кожного» - це інтерактивний профілактичний освітній інструмент, який було розроблено Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» для профілактичної роботи з молоддю в питаннях  репродуктивного здоров’я, ВІЛ/СНІДу та ІПСШ. Він поєднує ряд комунікаційних та тренінгових напрацювань з інтерактивними іграми в рамках мобільного заходу.

Тематика тренінгу  відповідає не тільки пізнавальним потребам учасників, але й звертається до їх емоцій та поведінки. Це збільшує вірогідність його впливу на зміну поведінки учасників на більш безпечну, що дуже актуально, враховуючи підвищення рівня розповсюдження ВІЛ у місті Лубни.

Молоді люди окрім знань отримували інформаційні буклети, брошури, плакати, а спеціалісти не тільки розповідали про небезпеку ВІЛ-СНІДу, а і давали відповіді на запитання.

Тренінги, лекції, бесіди, відео лекторії проходять у всіх навчальних закладах міста.

Профілактичні заходи, що базуються на традиційних освітніх підходах серед дітей та підлітків дають невеликий ефект. Робота з цією цільовою групою потребує особливого підходу – адже, як правило, вона закрита і важко йде на контакт. Відтак ваги набувають інноваційні інтерактивні програми, що базуються на активному залученні самих учасників. Таким критеріям відповідають подібні заходи. В найближчих планах організаторів: тематичний кінопоказ, поширення інформаційних матеріалів, робота зі студентами міста та інформування батьків.


,

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua