День міста зібрав молодь


Першим з яких 16 вересня став історичний загальноміський  Квест-гра  «Перлини Лубенщини» . В Квесті взяло участь 15 молодих людей, яким небайдужа історія рідного міста та українські традиції. Метою заходу було показати молоді Лубен цікаві історичні місця: як популярні, так і мало відомі, але не менш значимі для міста, пам’ятки історії та архітектури. Завершенням Квесту став мітинг біля Вічного вогню, за участі депутата міської ради від партії Регіонів Юрія Палиги,  який привітав учасників Квесту з 68 річницею визволення  міста від німецько-фашистських загарбників та запропонував вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання. По завершенню мітинга відбулося нагородження, команда переможець отримала головний грошовий приз, а команди-учасниці, що не вибороли призових місць не залишились без нагород за мужність у виконанні завдань, від ГО «Молоді регіони».

Другим заходом 18 вересня Молодіжної ради та громадської організація «Молоді регіони» за підтримки міського голови Олександра  Грицаєнка  та депутата міської ради від партії Регіонів Юрія Палиги ,  була організована виставка різьби по дереву, майстра національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата премії ім. Панаса Мирного, члена обласного осередку майстрів народного мистецтва Чеха Івана Федоровича з м.Хорола.

Творчість  майстра художнього різьблення відзначається високою мистецькою й технічною культурою, чіткістю й ритмічністю орнаментальних композицій. Серед різноманітного асортименту різьбярських виробів майстра зустрічаються й такі, що мають суто декоративне призначення. Нерідко подібні речі відігравали певну роль у художньому оформленні народних традиційних обрядів, побутових свят, весільних ритуалів.

Відвідувачі виставки, мешканці, гості міста, особливо діти, були нею захоплені, висловлювали слова подяки за організацію та проведення виставки, їм дуже сподобались дерев’яні експонати.

А ще 18 вересня Молодіжна ради та громадська організація «Молоді регіони», стали ініціаторами проведення караоке біля міського кінотеатру «Київська Русь», де кожен бажаючий мав можливість стати учасником гри та отримати призи від ГО «Молоді регіони» за активну участь та вокальні дані.

Впродовж вихідних, багато молоді брало участь в різних заходах та отримали безліч позитивних емоцій і гарний настрій на весь тиждень.

Зберегти

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua