Молодіжна рада Лубен у ветеранів

Нещодавно, 23 лютого, жителі міста Лубни відзначили ще одну пам’ятну та урочисту дату – День захисника Вітчизни. Ми маємо завжди з вдячністю та повагою згадувати імена тих, хто так мужньо і героїчно захищав Україну, хто був готовий померти за наш добробут, щастя та визволення рідної землі, хто глибокою незаживаючею раною в серці позначив своє життя кривавими роками Другої світової війни. Неможливо переоцінити їх подвиг, відвагу та патріотизм.

Тому великим щастям є це свято для молоді, чиїм обов’язком є безмежна вдячність та шана до захисників нашої Вітчизни. І як добре, що у місті Лубни живуть такі визначні особистості і ми маємо змогу привітати їх з цим урочистим та важливим святом. Тому 23 лютого Молодіжна міська рада, за підтримки Партії регіонів, а саме депутата міської ради Юрія Палиги, головного лікаря стоматологічної поліклініки Олексія Співака, секретаря міської ради Івана Карпця, провела акцію допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни.

В цей день молодь відвідала гостинні оселі наших героїв – учасників бойових дій, які є надзвичайно великою гордістю Лубен. Молодіжна міська рада привітала ветеранів війни та мала честь допомогти їм у побутових проблемах. На прийомі, за чашечкою смачного бабусиного чаю, у теплій дружній атмосфері було почуто життєві болючі історії з фронту, зворушливі до сліз спогади ветеранів ,які нікого не залишили байдужим. Після їх розповіді учні відчули наскільки мужніми є ці люди, і чого коштував їм цей подвиг.

Ця зустріч назавжди залишиться у нашій пам’яті. Ми з любов’ю та повагою будемо згадувати їх імена та передавати цю історію нащадкам. Цей урочистий захід зробив молодь ще більш свідомою та освіченою.

Молодіжна міська рада поздоровляє всіх ветеранів міста з Днем захисника Вітчизни, бажає міцного здоров’я, ще довгих років щасливого життя, енергії та благополуччя. Ми безмежно вдячні вам за ваш подвиг, саме дякуючи вам живемо ми.

Леся Гейко,

голова комісії у справах культури, освіти і науки Молодіжної міської ради,

учениця Лубенської спеціалізованої школи № 6


Comments  

 
+4 #1 Женя 25.02.2011 18:21
У Молодіжної ради Лубен мабуть буде багато роботи, адже наша молодь не дуже активна щодо громадської роботи. Тож удачі вам у розпочатій справі!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua