Молодіжна рада на святкуванні Масляної

27 лютого на Володимирському майдані лубенці святкували Масляну. Православні починають святкувати Масляну - останній тиждень перед Великим постом. Це свято традиційно вважається одним з найяскравіших свят, тож на дійстві були різні ігри та розваги. У народі вважають, що масний тиждень не можна проводити нудно, тому що весь рік буде невдалим.

Молодіжна міська рада взяла активну участь не тільки у святкуванні, а й у підготовці Масляної. Представники молодіжної ради спільно із відділом в справах сім’ї та молоді виконкому стали організаторами веселих святкових конкурсів та ігор, а це: естафета з мішками та кругами; поїдання вареників (власного приготування спеціаліста відділу в справах сім’ї та молоді Тетяни Підпалої); перетягування канату; поїдання бананів; зимова рибалка та інші.

В усіх конкурсах брали участь діти, молодь і навіть лубенці досить солідного віку. Тож свято вдалося на славу, незважаючи на мороз.

Підготовку та організацію розваг готували разом із відділом в справах сім’ї та молоді Андрій Хорошковатий, Юрій Крекотень, Олена Галушка, Артем Камалетдінов, Максим Шостак. Найенергійнішим та дотепним був ведучий блоку розваг та конкурсів Михайло Кулик.

Олена Галушка,

голова комісії з організаційних питань та зовнішніх зв’язків Молодіжної міської ради, учениця Лубенської спеціалізованої школи № 6

сайт молодіжної ради

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua