На черговій апаратній нараді 10 травня

Проте свята закінчилися і попереду, як завжди, напружена робота.

Актуальними залишаються питання впорядкування міста. Особливу увагу необхідно звернути на закінчення впорядкування території міських пляжів. Потрібно продовжити роботу по ремонту доріг (як ямковому, так і капітальному) та парапетів, які вже майже всюди зруйнувалися і мають жахливий вигляд. А на разі вже й питання викошування трави. На жаль, як повідомила директор КПф "Конвалія" Ніна Жук, косилок, що є в наявності,  не вистачає для вчасного викошування всіх газонів. Та й населення міста не дбає про затишний і красивий вигляд наших вулиць. Лише 7 травня були висаджені квіти навколо Володимирського майдану, а вже вранці 8-го велику їх кількість не дорахувалися. Хтось "дбайливий" викопав і вкрав. Тож надзвичайно доречним є розпорядження міського голови про спільне патрулювання міста в нічний час працівниками органів внутрішніх справ та муніципальною міліцією. Саме ці організації мають попереджати можливі правопорушення, контролювати виконання рішення сесії міської ради про обмеження часу торгівлі спиртними напоями та посилити боротьбу із стихійною торгівлею в місті.

На постійному контролі міської влади продовжує залишатися організація дитячого відпочинку.

Григорій Величко повідомив, що готується пакет документів по пільговому обслуговуванню незахищених верств населення через систему магазинів ВАТ "Лубенський молокозавод". Планується, що близько 1 тис. лубенців буде мати змогу придбати тут товари із 10% знижкою.

Актуальними залишаються питання контролю за виплатою заробітної плати. На жаль, у Лубнах є певні проблеми.

20 травня скликається чергова сесія міської ради, тож всі проекти рішень мають бути подані до 12 травня.

А 14 травня всі підприємства і організації мають долучитися до Всеукраїнського суботника. Про його організацію теж йшлося на апаратній нараді.

Виступаючі начальники ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" Володимир Сахно та Лубенської філії ВАТ "Полтаваобленерго" Іван Слинько повідомили, що через невиконання технічних умов та неналежне оформлення документів зараз виникає багато конфліктних ситуацій по влаштуванню індивідуального опалення в багатоповерхових будинках. Відключення від централізованого опалення має проводитися тільки побудинково!

На апаратній нараді міський голова представив нового начальника Лубенського міського відділу УМВС України в Полтавській області підполковника Самсоненка Віктора Володимировича.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua