На черговій апаратній нараді 12 вересня

Вона розповіла, що за направленнями служби зайнятості в оплачуваних громадських роботах взяли участь 628 безробітних, із них 588 - працювали за рахунок коштів Фонду (витрачено 428 тис.грн.), 14 - за рахунок коштів підприємств (витрачено 7 тис.грн.), 26 осіб - за рахунок місцевого бюджету (витрачено 16,7 тис.грн.).

Слід наголосити, що на 2011 рік пріоритетним напрямком організації громадських робіт було визначено громадські роботи з підприємствами комунальної та соціальної сфери (це 70% від числа безробітних, які брали участь).

Безробітні працювали на комунальних підприємствах ЛК ЖЕУ, ЦМЛ, "Ритуалсервіс", "Конвалія" та інших.

Але всі перелічені підприємства з благоустрою потребують переважно чоловічих рук. На обліку у службі зайнятості, із тих, кого можливо залучити до громадських робіт, більше перебуває жінок (70%). Крім того безробітні з вищою освітою (це 17%) або з досить великим стажем роботи вважають участь у громадських роботах з благоустрою вулиць міста досить не престижною і відмовляються від них.

Участь у громадських роботах безробітні беруть суто на добровільних засадах. На сьогодні 33 безробітних, які проживають у місті, працюють на громадських роботах по різних договорах.

Така картина, на думку міського голови, не може задовольнити потреби міста, але робота в цьому напрямку буде продовжена.

А головні питання, що розглядалися на апаратній нараді стосувалися завершення підготовки до святкування 68-ї річниці визволення Лубен та Дня міста.

"Кожен має дуже відповідально поставитися до своєї ділянки роботи", - сказав Олександр Петрович. Наведення чистоти й порядку в місті має стати найголовнішою турботою всіх. Тому найближчі дні всі установи, підприємства та організації мають присвятити цьому завданню. Це стосується всіх куточків Лубен.

Звернув увагу міський голова на вчасне, аргументоване подання бюджетних запитів на формування бюджету 2012 р. та виконання угод про соціальне партнерство.

Окремо розглядалися питання підготовки міста до осінньо-зимового періоду. Велику підтримку отримало комунальне господарство на сесії міської ради, тому всі роботи мають бути виконані вчасно, якісно і в повному обсязі. Контроль за цим покладено на відділ комунального господарства.

На апаратній нараді отримали завдання управління освіти та охорони здоров’я, щодо організації харчування учнів 5-11 класів та закінчення ремонтів закладів медицини.

Міський голова висловив велике занепокоєння станом стихійної торгівлі в  місті й дав окремі доручення відповідним службам і відомствам.

Олександр Грицаєнко проінформував присутніх про основні рішення 12-ої сесії міської ради, що відбулася 9 вересня, а також про перебування в місті делегації польської молоді з міста-побратима Скерневіце.

Всі управління й служби отримали завдання по підготовці до святкування Дня міста та підготовки до осінньо-зимового періоду.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua