На черговій апаратній нараді 16 травня

Надзвичайно наболілим для нашого міста є питання ремонту доріг. Міський голова повідомив, що вже на цей момент з початку сезону використано близько 200 тон асфальтобетону. Частково проведений ямковий ремонт вулиць Шевченка, Ярослава Мудрого, Радянської, Авіаторської, але зараз всі сили направили на ремонт вулиці Драгоманова, частина якої вже повністю зруйнувалася. Ці роботи проводяться за кошти місцевого бюджету. А за рахунок обласного бюджету найближчим часом буде виконано капітальний ремонт вулиць Радянської (біля ВАТ "Лічмаш-прилад"), Прикордонників та Київської. А всього до кінця року, за словами міського голови, планується освоїти на ремонт доріг та тротуарів близько 3 млн. грн.

Продовжується робота по ремонту дитячого відділення міської лікарні. Як повідомив перший заступник міського голови Григорій Величко, вона має бути закінчена до 1 липня, а міський голова звернув особливу увагу на облаштування пандусів, що відповідають всім вимогам, як у приміщенні поліклінічного відділення, так і в будь-яких місцях загального користування.

Багато нарікань з боку мешканців викликають власники автомобілів, що паркуються на газонах, дитячих майданчиках тощо. Відповідні доручення отримала муніципальна міліція та працівники ЛК ЖЕУ. "Проте, потрібно облаштувати спеціальні стоянки, на яких можна було б припаркувати свої автомобілі", - сказав Олександр Грицаєнко. Управління архітектури та містобудування, відділ держкомзему та інші служби мають подати свої пропозиції з цього приводу.

Є зауваження у міської влади і з приводу роботи ЛК ЖЕУ у питанні роз’яснення населенню тарифної політики та питання ціноутворення. Міський голова поставив завдання до 1 червня закінчити роботу по укладенню договорів з мешканцями і зустрітися з жителями всіх будинків, які хочуть отримати такі роз’яснення.

Також на апаратній нараді розглядалися питання прибирання та благоустрою міста (особливо викошування трави), початку оздоровчого періоду у навчальних закладах міста, ремонту котелень та підготовки до опалювального сезону, облаштуванню міської Дошки пошани та інші.

 

Comments  

 
0 #1 Яна 21.05.2011 16:09
Тисячі лубенців отримують допомогу по безробіттю, в Європі таких людей залучають до робіт по прибиранню вулиць і тп.А асфальтування центру не ведеться вже три дні, а погода сонячна. Чи будуть як завжди в дощ проводити роботи?
Страшний спадок залишив по собі Коряк, фактично ремонт доріг не проводився кілька років.Стан доріг жахливий,не уявляю як знайдуть кошти на ремонт.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua