На черговій апаратній нараді 19 вересня

Міський голова відмітив, що в цілому заходи відбулися на належному рівні. Приємно, що їх відвідала велика кількість лубенців та гостей нашого міста. Окрасою заходів стали виступи творчих колективів міста, гостей з Оржиці, Гадяча, Решетилівки, Миргорода. Дітлахів порадувала велика кількість атракціонів та розваг. Було чим помилуватися й дорослим. Цікавою була програма святкування 110-ї річниці станції Лубни. Тож в цілому святкування можна вважати вдалим. Міський голова подякував всім причетним до його підготовки. Проте детальніший аналіз і розбір окремих недоліків відбудеться на окремому засіданні.

Далі на апаратній нараді заслухали інформацію заступника головного лікаря Павла Корнієнка про підготовку закладів медицини до роботи в осінньо-зимовий період.

За його інформацією міська лікарня, поліклінічне відділення та всі супутні медичні заклади отримали значну підтримку з коштів місцевого бюджету й виконали значні обсяги робіт по підготовці до зими. Так 548 тис.грн. отримали заклади медицини і виконали ремонт даху, провели реконструкцію І поверху дитячого відділення, мережі водопостачання, поточні ремонти відділень тощо. Тож заклади медицини до роботи в осінньо-зимовий період готові.

Павло Корнієнко відповів на запитання міського голови та його першого заступника Григорія Величка, щодо роботи амбулаторій сімейного лікаря,  ремонту приміщення для зберігання овочевої продукції та закінчення ремонта входу в поліклінічне відділення.

На апаратній нараді Олександр Грицаєнко звернув увагу на підготовку рішень чергового засідання виконавчого комітету та контроль за виконанням попередніх рішень виконкому та сесій міської ради. Особливо в частині освоєння виділених коштів.

Звернув увагу міський голова на необхідність систематичного прибирання міста, вчасного вивезення сміття та закінченнюя ремонту вулиць П.Слинька, Драгоманова, Толстого. Наголосив на увазі до людей під час нарахування субсидій. Йшла мова про виконання необхідних робіт на міському звалищі (огорожа, облаштування під’їзду тощо). Розглядалися також проблемні питання організації харчування учнів старших класів та підготовки до святкування Дня вчителя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua