На черговій апаратній нараді 21.02.2011 року

На черговій апаратній нараді, що відбулася 21 лютого говорилося про те, що у міській раді мають намір чітко відслідковувати порядок ціноутворення на товари першої необхідності, а також відновити проведення спільних з районом ярмарків товаровиробників. Обговорювався ряд інших питань.

Низькі температурні показники, які стійко тримаються, змушують комунальні служби Лубен працювати в постійній напрузі. А проте, тривожних сигналів чи скарг від населення протягом вихідних не надходило. Хоча, є випадки розмороження централізованої системи опалення у приватному секторі - до цього нерідко вдаються громадяни з метою економії коштів. А проте, не можна допускати аби у зимові дні від холоду потерпали мешканці Лубен, - звертає увагу комунальних служб міський голова Олександр Грицаєнко. Разом з тим, просить їх взяти під контроль вирішення проблеми з розмірами нарахувань за квартплату житлового будинку за адресою: вул.Щелканова, 9.

"Жодна гривня не повинна бути втраченою для міста" - з такою настановою звертається до підприємств та організацій Лубен Олександр Грицаєнко, даючи разом з тим вказівку останнім підготувати пропозиції щодо підготовки програм капітальних вкладень на 2011 рік.

Повідомлялося на апаратній нараді про те, що вже цього тижня відбудеться нарада, на якій обговорюватимуться питання цінової політики, а також контролю за ціноутворенням на харчові та промислові товари першої необхідності. До обговорення планується запросити представників торгівельних мереж міста. Серед запланованих владою Лубен заходів - є намір відновити традиційні раніше ярмарки товаровиробників району. Місце їх проведення, а також інші організаційні питання поки що вирішуються.

На прохання Олександра Грицаєнка міське управління освіти та культури мають знайти можливість для співпраці та порозуміння в плані сприяння один одному, коли йдеться про проведення культурно-масових заходів. Так приміщення для роботи численних спортивних секцій, гуртків народної самодіяльності мають надавати загальноосвітні заклади. В свою чергу управління культури, має йти назустріч шкільним мистецьким колективам у проведенні масових заходів, концертів, інших свят.

А попереду ціла низка свят, які активно відзначатимуться в місті - День захисника Вітчизни, Масляна, 8 Березня, а також Шевченківські Дні. Вони мають пройти на належному рівні, а тому підготовка до них триває у відповідних управліннях та відділах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Освіта Дошкільні навчальні заклади На черговій апаратній нараді 21.02.2011 року

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua