На черговій апаратній нараді 22 серпня

На нараді була заслухана інформація начальника ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" Володимира Сахна про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Він повідомив, що значний обсяг робіт з цього питання вже виконано: відремонтовані й перевірені 89% котелень та 98% мереж. І, хоча роботи проводилися в складних фінансових умовах, проблем з постачанням населенню тепла виникати, на думку Володимира Івановича, не буде. Проте є ще й цілий ряд невирішених питань. Турбує керівника незакінчена реконструкція котельні за адресою вул.Чкалова, 17, стан мереж у мікрорайоні Василенкове поле, проблеми з покрівлями котелень. Великих обсягів фінансування вимагає встановлення лічильників обліку тепла на будинках. Проте, щоб вирішити ці питання робиться все можливе. Олександр Грицаєнко наголосив на необхідності вирішення проблемних питань в самих будинках. Наприклад, за адресами вул.Щелканова, 9, вул.Прикордонників, 62Б, П.Слинька, 10, від мешканців яких постійно надходять скарги. І поставив вимогу обов’язково відновлювати асфальтне покриття після проведення ремонтних робіт.

У ході апаратної наради міський голова підвів перші підсумки робіт, проведених до 20-ї річниці незалежності України. Відбулося відкриття 1-го поверху дитячої лікарні. Там стало по-справжньому світло й затишно.

Проведено цікавий захід у Дитячому парку за участю кінно-спортивного клубу "Замкова гора". В суботу лубенці мали змогу слухати в Центральному парку духовий оркестр. Закінчується впорядкування скверу Т.Шевченка, облаштування міської Дошки пошани. "Проте роботи ще дуже багато", - сказав Олександр Грицаєнко.

На нараді йшлося про підготовку заходів до Дня міста. "Необхідно врахувати пропозиції самих лубенців і зробити цей день справжнім святом", - наголосив Олександр Петрович.

Отримали доручення керівники управлінь і служб щодо підготовки до чергової сесії міської ради, до Дня фізкультурника, по контролю за реалізацією соціальних проектів та проходженням інвестиційних проектів на 2012 рік та роботі по заявам і зверненням громадян.

Під посилений контроль взято питання підготовки закладів освіти до нового навчального року. Окремо дано доручення подбати про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 Обговорювалися на нараді проблемні питання впорядкування й прибирання міста. Заступнику міського голови Юрію Купрію дано доручення проконтролювати прибирання стихійного звалища на вулиці П.Осипенко, будівництво пандусу до приміщення поліклініки та ремонт і реконструкцію доріг. Зокрема йшлося про те, що вже закінчується ремонт вул.Індустріальної (коштами на її ремонт допомогло ВАТ "Лубенський молокозавод"). Далі роботи продовжаться по вулицям П.Слинька, Дружби, Фабричній, Гагаріна, І.Франка. Наступним етапом будуть 2-й пров.вул.Садової, Червоноармійська, відрізок Монастирської (від вул.Шевченка до міськрайвідділу міліції) та тротуар біля поліклініки.

До початку осінніх дощів має бути вимощена плитами та впорядкована дорога до міського сміттєзвалища. А ще необхідно продовжити роботу по ремонту прибудинкових територій. З усім цим мають справитися комунальні служби міста.

Звернув увагу міський голова і на підготовку документів по майновим і земельним питанням, контроль за виконанням попередніх рішень і розпоряджень та обговорили ряд інших питань.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua