На черговій апаратній нараді 27 лютого

За його інформацією, з 13 по 17 лютого у нашому місті проходила названа комплексна перевірка. Вона охоплювала різні напрямки, відпрацьовувалися дії відповідних служб при виникненні умовної надзвичайної ситуації, перевірялися потенційно небезпечні об’єкти, з’ясовувався стан організації оповіщення населення у разі загрози і т.ін.  Узагальнюючи результати перевірки комісія визначає, що керівництвом міста проводиться певна робота щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, з пожежної та техногенної безпеки.  Лубенська міська ланка Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій оцінюється, як "обмежено готова до виконання завдань". 24 лютого відбулася нарада по підведенню підсумків перевірки. Розроблено план усунення виявлених недоліків. Міський голова зазначив, що всі вони мають бути усунені впродовж місяця.

Продовжуючи нараду, Олександр Грицаєнко зазначив, що незабаром сама природа може влаштувати перевірку, тож потрібно підготуватися, бути уважними і не допустити підтоплень приватних будинків. Необхідно продовжити роботу й по розчищенню всіх вулиць від талого снігу. Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на заступника міського голови Юрія Купрія та начальника відділу комунального господарства Олександра Сосну. Допоможуть в цій роботі деякі підприємства, що мають відповідну техніку.

Окремо зупинився міський голова на питанні надання відповідей на запити й скарги громадян. Він наголосив на особистій відповідальності начальників відділів та виконавців за вчасність та якість підготовки таких документів. Про це йшлося й на колегії ОДА, що відбулася 23 лютого в Полтаві.

Серйозно ставиться питання розрахунків за енергоносії. "До 29 лютого проплата бюджетних організацій має становити 100 %. Потрібно посилити відповідну роботу й з населенням", - звернувся до присутніх Олександр Грицаєнко.

Міський голова проінформував присутніх про підсумки соціально-економічного розвитку міст і районів області. Відповідна інформація надійшла на минулому тижні. Наше місто в цьому рейтингу посіло 4 місце. (У минулому році  було 5-те, випередили Миргород).

На апаратній нараді міський голова також подякував управлінню культури та мистецтв, секретарям та активістам мікрорайонів та всім службам, що долучилися до підготовки та проведення свята Масляної та урочистостей з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни та вручення премії ім. В.К. Малика.

Приділили увагу й ряду питань комунального господарства. Зокрема начальник КП "Лубни -Водоканал" Микола Куліченко доповів, що запчастини, необхідні для остаточного ремонту пориву по вулиці Радянській довелося замовляти аж в Одесі, але сьогодні ремонтні роботи вже будуть виконуватися. Міський голова висловив нарікання на роботу ЛК ЖЕУ. Особливо в частині роботи зі зверненнями громадян. І дав доручення заступнику міського голови Юрію Купрію розібратися зі скаргами мешканців будинку 4 по 2-му тупику вул. Д.Сірика  та  будинку 29 А провулка Червоноармійського.

На апаратній нараді мова також йшла про роботи в кінотеатрі "Київська Русь" та в Центрі реабілітації дітей-інвалідів. Зверталася увага на підготовку до оздоровчого сезону та проведення у Лубнах Всеукраїнського фестивалю дитячих і юнацьких команд КВН "Первосміх -2012".

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua