На черговій апаратній нараді 28.02.2011 року

Олександр Грицаєнко вітає Романа Гумена з отримання стипендії Президента УкраїниЧергова апаратна нарада у міськвиконкомі, яка відбулася 28 лютого, розпочалася з приємної події. Міський голова Олександр Грицаєнко привітав студента 3 курсу лісотехнічного коледжу Романа Гумена з отриманням стипендії Президента України, якою він відзначений за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті навчального закладу. Приємно відзначити, що Роман один з 4 студентів на всю Україну, яким було призначено такі стипендії. Тепло привітавши Романа, міський голова побажав йому подальших успіхів, натхнення і перемог на славу нашого міста.

Далі міський голова підвів підсумки  заходів, які відбувалися на минулому тижні та окреслив завдання на наступний. Повідомив присутніх про спортивні змагання, що відбулися за цей період та дав завдання начальнику відділу з питань фізичної культури, спорту і туризму Івану Тузову відродити в місті Шахову школу, яка б охопила навчанням цієї інтелектуальної гри якомога більшу кількість дітей. Озвучив міський голова і пропозицію першого заступника Григорія Величка щодо створення в місті музею спорту.

На нараді прозвучала інформація про колегію ОДА, на якій розглядалися питання економіки регіонів області, ситуації з виплатою заробітної плати, проблеми зайнятості населення. Олександр Грицаєнко зазначив, що Лубни в цих питаннях не пасуть задніх, але й не стоять в авангарді. Було дане завдання заступникам та відповідним службам щодо контролю ситуації з виплати заробітної плати.

Багато уваги приділив міський голова підготовці та відзначенню в місті свята 8-го Березня. Зазначив, що всі керівники, секретарі мікрорайонів, відповідальні спеціалісти мають взяти на контроль питання підготовки та проведення цього свята, щоб не залишилася без уваги жодна жінка, яка достойна привітання.

Надзвичайно важливим вважає керівництво міста і питання про підготовку та проведення святкового ярмарку в місті. Міський голова дав доручення відповідним службам з’ясувати асортимент, якість та ціни на продукцію, яку мають представити на цьому ярмарку товаровиробники. Закликав усі відповідні служби надавати необхідну допомогу в організації цього заходу.

Міський голова вимагав звіту керівників відповідних підприємств щодо проплати населенням та бюджетними організаціями послуг підприємств "Теплокомуненерго", "Лубниводоканал", "Полтаваобленерго", ЛКЖЕУ. Керівники цих організацій повідомили, що оплата населенням за їхні послуги складає 90-100%, але в той же час через невідповідність у співвідношенні ціна-тариф виникають певні проблеми. Держава не завжди виконує свої зобов’язання .

Окремо стояло питання про чистоту в місті. Олександр Грицаєнко наголосив, що населення, на жаль, продовжує викидати сміття на розі вулиць Садової та Кам’янопотіцької, біля ЗОШ №7 по вул. Петра Слинька, в інших людних місцях, тому на засіданнях адмінкомісії потрібно більш суворо підходити до порушників і накладати на них максимальні штрафи. Те ж стосується і тих несвідомих лубенців, які розклеюють оголошення у невстановлених для цього місцях. Вигляд міста від цього не стає охайнішим.

Не залишилося без уваги і питання проїзду транспорту на території центрального парку. Міський голова поставив чітку вимогу у найближчій час перегородити в’їзди до нього. Відповідним службам дано завдання привести у відповідність з правилами розпорядок роботи закладів громадського харчування, особливо в центрі міста, робота яких у нічний час викликає багато нарікань з боку жителів .

На нараді піднімалися і інші питання життєдіяльності міста та роботи окремих служб.

Олександр Грицаєнко вітає Романа Гумена з отримання стипендії Президента України


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua