На черговій апаратній нараді 4 квітня 2011 року

А до тих, хто не виконує правила благоустрою, на його думку, потрібно підходити жорсткіше: направляти приписи та накладати штрафи. "Завдання з благоустрою повинні не тільки видаватися, а й чітко відслідковуватися їх виконання", - зазначив міський голова. Викликає занепокоєння міської влади стан окремих територій на території колишньої військової частини по вул. Грушевського та вул. П.Лубенського. Тому відповідні служби отримали завдання направити приписи господарям майна та землі у цьому куточку міста.

Обурення викликають і деякі власники транспортних засобів, що ставлять свої автомобілі прямо на дитячі майданчики та зелені зони. Міський голова закликав громадян повідомляти про такі випадки, а відповідні органи оперативно реагувати на ці повідомлення.

Керівники міста повідомили, що розпочалася робота по ямковому ремонту доріг. Перші кошти у сумі 900 тис.грн. вже надійшли з обласного бюджету. Цього, звичайно, замало. Тому зараз розглядається питання організації співфінансування цієї роботи з підприємствами, організаціями, окремими підприємцями. Зокрема, так планується відремонтувати вул. Фабричну та вул. Ломоносова.

Обов’язково треба навести лад на всіх міських цвинтарях та під’їздах до них. Про це мають подбати всі мешканці міста.

А на суботник, що відбудеться 16 квітня повинні вийти всі лубенці, підприємства, організації, депутати та партійні осередки і зробити наше місто чистим, затишним та зеленим.

Протягом цього тижня пройдуть виїзні наради у мікрорайонах, щодо реалізації заходів до 20-ї річниці Незалежності України. На нараді Григорій Величко повідомив присутнім, що місцевий бюджет першого кварталу виконано на 125%, а це дає змогу сподіватися, що реалізовуватися ці кошти будуть на користь міста вчасно і ефективно.

Повідомлялося на нараді, що з 1 квітня відновлене харчування дітей в школах. Тепер воно здійснюватиметься без посередників.

Гостро стояло на нараді питання несанкціонованої торгівлі навколо Лубенського ринку на площі Ярмарковій та вул. Садовій. Доручення навести там порядок отримали муніципальна міліція, міськрайвідділ міліції та інші контролюючі структури.

Присутнім повідомили про підготовчу роботу до сесії міської ради, яка відбудеться 15 квітня. На цьому тижні пройдуть засідання всіх депутатських комісій, на яких будуть розглядатися проекти рішень та врегульовуватися спірні питання.

Подяку на апаратній нараді отримали підприємства, завдяки зусиллям яких опалювальний сезон пройшов на належному рівні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua