На Лубенщині провели день бійця територіальної оборони

10 жовтня підрозділи територіальної оборони Лубенщини провели день бійця територіальної оборони . Участь у навчаннях зі стрільби взяв міський голова Олександр Грицаєнко, також долучилися військовослужбовці як Лубен, так і сусідніх районів.

Упродовж військових навчань було розгорнуто 7 навчальних місць, під час яких учасники заходу поновили та набули нових навичок з вогневої, інженерної, медичної та тактичної підготовки. Проводились стрільби з автомату та пістолету, розбирання та збирання зброї.

Відвідав військові навчання міський голова Олександр Грицаєнко, завідувач сектору мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконкому Андрій Осацький, військові Лубенського районного військового комісаріату, а також учасники та ветерани АТО/ООС, працівники органів самоврядування. Крім військовослужбовців міста Лубни, до заходу долучилися також військові з Хорольського, Оржицького військкоматів та резервісти підрозділів територіальної оборони, представники органів місцевого самоврядування.

Усім представникам та гостям заходу було цікаво та корисно провести цей день. Отримані знання, вважають військовослужбовці, допоможуть у разі необхідності захистити своє рідне місце, дім та свою родину.


>

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua