На міському пляжі відзначили Купальське свято

          6 липня на території Центрального пляжу відбулось масове гуляння з нагоди святкування Івана Купала. На заході був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, працівники апарату самоврядування, громадськість. Про цікаву розважальну програму подбало управління культури та мистецтв, про облаштування пляжу – комунальні служби, а про безпеку громадян –  працівники водолазно-рятувальної станції, лубенська поліція та медпрацівники.

За традицією,  цьогорічне свято Івана Купала відзначалося на Центральному пляжі, де заздалегідь попрацювали комунальні служби, аби упорядкувати належним чином територію для гарного відпочинку та проведення дозвілля. Відтак, було встановлено баки для збирання сміття, місця для перевдягання, туалети, тощо.

Дирекцією водолазно-рятувальної станції було організовано чергування працівників у період масового гуляння. Крім того, для кращого контролю за безпекою на водоймі було встановлено спеціальну конструкцію – своєрідний патрульний пост, де знаходилися рятувальники і спостерігали за всім, що відбувається. Поряд чергували медики швидкої допомоги, правоохоронці, пожежники.

Саме дійство розпочалось об 18.00 годині вечора. На імпровізованій сцені розгорнулася справжня  театралізація за участю відповідних тематиці святу казкових героїв: Водяника, відьом, русалок.

Протягом проведення заходу працівники міського будинку культури проводили цікаві конкурси, активно залучаючи, до всього, що відбувається, дітей та дорослих. Долучилися і колеги з РБК -  циркова студія «Маска» та народний вокальний ансамбль «Калина» (с. Клепачі). Найцікавішим був конкурс на кращий купальський вінок, що найбільше сподобався, звичайно, жіночій публіці.

Побував на святі міський голова Олександр Грицаєнко, був присутній начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, директор міського будинку культури Олег Приймак, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів, громадськість, молодь.

Кульмінацією свята стало звичайно ж, запалення Купальського вогнища. Захват багатьох, хто відпочивав цього вечора на центральному пляжі викликав тестовий заїзд по Сулі на спортивному човні , що продемонстрував чемпіон Європи 2017 року з водно-моторного спорту Ігор Тітков, а також видовищне фаєр-шоу від громадської ініціативи «Ріднокрай» (м. Дніпропетровськ).

Словом, свято вдалось справді масовим, бо на території пляжу, як кажуть, яблуку не було де впасти, відпочивали цілими родинами, дружніми компаніями, а по закінченню свята ще й потанцювали всі разом на завершальній купальській дискотеці.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua