На стадіоні «Центральний» відбулося урочисте відкриття спортивного ігрового міні-майданчика

За підтримки міського голови і депутатів міської ради були виділені кошти на проектно-кошторисну документацію на будівництво під назвою «Капітальний ремонт спортивного міні-майданчика зі штучним покриттям комунального стадіону «Центральний» у м. Лубни по вулиці Ярослава Мудрого, 26 Полтавської області». Дирекцією стадіону проведений тендер, визначився підрядник. Це досвідчена приватна будівельна організація ТОВ «СПОРТ ІН» (м. Киїів), яка вже має чималий по Україні досвід побудови таких спортмайданчиків зі штучним покриттям для ігрових видів спорту.

У 2018 році розпочався капітальний ремонт і на це будівництво було освоєно 865 тис. грн. з місцевого бюджету. Навесні цього року будівельні роботи продовжилися (і теж з міського бюджету) підрядній організації було виділено 968 тис. грн. Залишилось перерахувати за актами вже виконаних робіт 843 тис. грн. на початку липня. Всього ж такий потрібний лубенцям спортивний майданчик обійшовся місту 2 млн. 676 тис. грн., які вчасно були освоєні. На сьогодні завершується виконання робіт з проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт тенісного корту, який планується відновити вже наступного року.

Присутніх привітав міський голова Олександр Грицаєнко, який подякував за роботу працівників стадіону «Центральний» (вручив директору цього закладу подяку за вагомий внесок всього колективу стадіону у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя та сприяння будівництву спортивного майданчика зі штучним покриттям), відзначив спонсорів, побажав юним спортсменам успіхів у змаганнях різного рівня і запросив юних футболістів першими завдати удару по м’ячу з одинадцятиметрової позначки. Це вправно виконали вихованці тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Марка Гришановича. Також присутніх привітав депутат Полтавської обласної ради Владислав Мостовенко, який подарував футболістам м’ячі. Від головного спеціаліста відділу сім’ї, молоді та спорту Івана Тузова теж вони отримали футбольні м’ячі.

Урочисте відкриття майданчика завершилося товариським міні-футбольним матчем за участю гравців 2007-2008 років народження.

На завершення хочу подякувати за допомогу стадіону, зокрема, в будівництві міні-майданчика, комунальним підприємствам міста (КП «Шляхрембуд», ЛК «ЖЕУ», КП «Міськсвітло», КП «Чисте місто»), дирекції Лубенського лісотехнічного коледжу, фірмам «Лубни-Брук» (ФОП Сергій Олійник) і «Міні-Макс» (ФОП Валерій Михайленко).  А найбільша подяка від мене та всіх лубенців, які причетні до спорту, міському голові Олександру Грицаєнку і всьому депутатському корпусу міста, які спромоглися в наш не легкий час виділити кошти на будівництво сучасного ігрового міні-майданчику. Він стане новою спортивною окрасою тисячолітніх Лубен.

І так має бути!

 

Директор стадіону «Центральний»

Юрій Климченко

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua