Напередодні Різдва міський голова вручив подарунки багатодітним родинам

3 січня у приміщенні виконкому вітали родини, де виховується 5 і більше дітей. Напередодні Різдва найменші лубенці отримали подарунки та привітання від міського голови Олександра Грицаєнка, керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, начальника відділу відділу сім’ї, молоді та спорту Світлани Скиби.

Це була традиційна, різдвяна зустріч з лубенськими родинами, в яких виховується 5 і більше дітей. Щороку багатодітні сім’ї збираються тут і отримують подарунки від влади міста, спеціалістів соціальних служб Лубен. Така радісна зустріч відбулася і цього разу.

Спілкуючись зі школярами та тими з дітей, хто ще тільки збирається стати учнем, Олександр Петрович поцікавився у підростаючого покоління, про що їм мріється у період новорічно-різдвяних свят, запитав про те, які подарунки вони хотіли б отримати та чи всім з них вдалося  побувати у загальноосвітніх закладах міста, що так святково, по-зимовому, прикрашені якраз до Нового року.

Після побажань гарного відпочинку, веселих сімейних свят, злагоди, миру та добра, міський голова разом з керуючим справами виконкому Маргаритою Комаровою, начальником відділу відділу сім’ї, молоді та спорту Світланою Скибою вручив дружним багатодітним родинам подарунки.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua