Наставництво над дитиною – дієвий механізм успішної соціалізації

7 листопада Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений черговий інформаційно-просвітницький семінар для безробітних, які перебувають на обліку Лубенського міськрайонного  центру зайнятості.

Темою заходу була обрана одна з  новітніх соціальних технологій, яка запроваджується в Україні з липня 2017 року, - здійснення та ведення наставництва над дитиною, яка проживає у закладі для дітей- сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування або іншому закладі для дітей.

Директор центру Віктор Цимбал розповів про сучасні форми влаштування дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також ознайомив присутніх з основними завданнями наставництва, порядком його здійснення, вимогами до кандидатів у наставники, особливостями їх підготовки, правами та обов’язками всіх учасників цього процесу. Ця тема викликала жвавий інтерес слухачів семінару і масу запитань щодо нюансів ведення наставництва. В ході обговорення проблемних питань проекту та перегляду тематичної презентації вдалося знайти відповідь на більшість з них і виробити зважений підхід до перспектив цієї соціальної технології.

Наприкінці зустрічі безробітні отримати пам’ятки «Наставництво для дітей-сиріт», в яких висвітлені основні моменти проекту та координати міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, котрий проводить первинний відбір кандидатів у наставники та прийом відповідних документів.

 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua