"Нехай святиться ім’я матері"

12 травня у кінотеатрі «Київська Русь»  відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного Дня матері. Лубенські жінки різних поколінь, багатодітні матері та активістки громадського життя, відзначені владою Лубен з нагоди події. На заході була присутня керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, представники  міських  жіночих спілок та осередків.

Чи треба говорити, що День матері, який  відзначається у другу неділю травня, – особливе свято, бо історією його виникнення можна вважати час, відколи  існує людство. Тож за існуючою у багатьох країнах традицією, цього дня ми вшановуємо матір - жінку, яка подарувала нам життя та стала справжнім янголом-охоронцем, уособленням віри, надії, вічної любові на землі.

Багато найсокровенніших слів подяки, захоплення було висловлено на адресу матерів-лубенок, турботливих, лагідних, самовідданих, жертовних.

Святкове звернення міського голови до лубенських жінок-матерів, яких Олександр Петрович вважає наймудрішими, найдобрішими, наймилосерднішими, було сповнене справді щирих слів.

У своєму виступі він відзначив роль жінки-матері в українській родині, в сучасному суспільстві та значення місії, яка покладена на бергиню роду людського. Найголовніша з них - це, звісно, продовження життя на землі, виховання здорових та щасливих дітей, майбутніх повноцінних членів європейського суспільства.

Свій виступ міський голова завершив врученням квітів та подяк виконавчого комітету Лубенської міської ради за активну життєву позицію, гідне виховання дітей, вагомий особистий внесок у розвиток родинних цінностей та з нагоди Дня матері, багатьом жінкам-матерям, різних за віком. Деякі з них вже стали щасливими бабусями та прабабусями, які виховуть вже не одне покоління, серед таких і багатодітні. Відзначені також жінки-активістки громадського життя.

Теплими словами до прекрасної статі, присутньої у просторому залі кінотеатру, звернулася депутат міської ради Катерина Скуратовська.

Любов, вдячність, повагу та шану, втілені у мистецтві пісні, поезії та танцю, висловлювали найменші та досвідчені артисти міського та районного будинку культури, юні та визнані зірки музичної школи, самодіяльні колективи та окремі виконавці, виступи яких присвячувались найріднішій людині - матері. 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua