Незвичний урок

Другого вересня незвично пройшов  перший урок в новому навчальному році для учнів 9-А ЗОШ №1(класний керівник Ірина Марчак), що мав назву «Ти в моїм серці, Україна». Адже це був не шкільний клас, а затишний зал міської бібліотеки для дорослих ім.В.Леонтовича.


Захоплююче, змістовно та цікаво провела  його бібліотекар 1-ї категорії Юлія Давиденко, спочатку ознайомивши з даною книгозбірнею, потім провівши екскурс по незвичайних бібліотеках світу. Адже, дивна річ! Незважаючи на наявність інтернету в кожному будинку і десятки мільйонів електронних книг, що продаються в світі щорічно, люди не перестали ходити в бібліотеку. Причому, для всіх поціновувачів паперової книги будуються  все нові і нові бібліотечні будівлі, які є справжніми шедеврами архітектури та зачаровують своєю оригінальністю та красою.

Також був перегляд відео «10 маловідомих мальовничих куточків України» з інтелектуальною грою та цікавими фактами «Відкрий для себе Україну», який завершився відгадуванням кросворду «День Незалежності України».

А далі була чергова  цікавинка – складання тематичних фотопазлів «Рідне місто». Всі учні на завершення отримали міні подарунки, а фото на згадку було завершальним акордом незвичайного уроку. Хочеться вірити, що зернини, засіяні на цьому уроці проростуть новими читачами міської бібліотеки для дорослих ім.В.Леонтовича.

 

Провідний бібліотекар міської бібліотеки для дорослих ім. В.Леонтовича  Людмила СпесивцеваДодати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua