Нові лубенці у Новому році!

Вже стало традицією у перші дні Нового року вітати сім’ї, які подарували нашому місту нових мешканців. Цього року на появу маленьких лубенців довелося чекати кілька днів. І сьогодні, 8 січня, міський голова Олександр Грицаєнко у пологовому відділенні міської лікарні привітав сім’ї Вітенкових та Біденко з народженням донечок.


4 січня у сім’ї Валерії та Владислава Вітенкових народилася донечка Ванесса, а 6 січня сім’я Аліни та Сергія Біденків поповнилася донькою, яку назвали Євою. З цією щасливою подією привітав міський голова Олександр Грицаєнко. Він вручив подарунки та щиро побажав новим маленьким лубенкам щедрої долі, міцного здоров’я, зростати в радості, любові й добробуті. А батькам витримки та терпіння, любові до своїх дітей, один до одного, до свого міста й країни.

Відповідно до нового законодавства прямо в пологовому будинку батьки мали змогу оформити свідоцтва про народження дітей. Представники ДРАЦСу вручили батькам перший дитячий документ.

Говорять, що народження дівчаток у новому році символізує мир, добро та злагоду в суспільстві. Будемо щиро сподіватися, що саме так і станеться. І 2020 й рік стане щасливим роком не лише для цих двох сімей, а й для всього міста та України.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua