Новини КП "Лубни - водоканал"


Якісну воду у кожну Лубенську оселю цілодобово.  Зовсім нещодавно  це здавалося нереальною і занадто амбітною мрією колективу КП "Лубни-водоканал". Та крок за кроком, працюючи єдиною командою: керівництво міста, депутати міської ради та підприємство, цього вдалося досягти. З 8 грудня 90% користувачів центрального водогону отримуватимуть воду цілодобово.

На придбання насоса для водозабірного майданчика з бюджету міста було виділено 320 тис.грн. Необхідність цього кроку підтримав міський голова Олександр Грицаєнко, знайшли порозуміння з депутатами, найбільше зусиль до вирішення цього питання доклали голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та з питань приватизації, голова міської організації Партії Регіонів Юрій Палига та голова комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та екології Віктор Медвєдєв.

Отож, аби оцінити масштаби зробленого, зібралися разом очільник міста, депутати та працівники КП "Лубни-водоканал", його директор Микола Куліченко, головний інженер Владислав Верещака, головний енергетик В’ячеслав Кулібко, начальник відділу водозабірних споруд і водопровідних насосних станцій Віктор Корольов та майстер відділу Євгеній Якименко. Як підкреслив міський голова: "Такою командою можна вирішувати питання".

Останній крок у цьому напрямку - 100% цілодобове водопостачання міста. Однак це вирішиться до кінця року власним коштом підприємства. Ще один суттєвий нюанс: незважаючи на суттєву модернізацію, підприємству вдається утримувати тарифи на водопостачання та водовідведення на тому ж рівні й вони залишаються найнижчими у Полтавській області. А от КП "Лубни-водоканал" є найкращим в області і ввійшло в сотню кращих комунальних підприємств України, посівши 18 місце.

Comments  

 
+3 #12 Георгій 07.09.2017 07:38
Про яке "100% цілодобове водопостачання міста" йдеться мова? Останні 2-3 роки лубенців катуют вимикаючи подачу питної води на декілька днів (вимикають воду коли заманеться на 3-4 дні як мінімум, а був випадок коли майже 2 тижні не було питної води). От і вчора, 06.09.2017 року, по всьому місту вимкнули подачу питної води. Як мені сказали, приїхали якісь "хазяйчики" і дали вказівку "Вимикайте". І що найголовніше, вимикають, як правило тоді коли без води ну просто взагалі не можливо: перед святами (минулого та позаминулого року), у період епідемії грипу (знову ж таки минулого та позаминулого року), тоді коли почався учбовий рік і дітей потрібно відправляти до школи (цьго року). У жителей міста немає можливості ні приготувати собі їжу, ні змити після себе у туалеті, ні провести елементарні гігієнічні заходи (почистити зуби, прийняти душ і т.д.).
Цитувати
 
 
+3 #11 Ірина Романівна 17.08.2017 07:55
Район Південний м. Лубни кожного літа потерпає від КП «Лубни-водоканал» - погана подача холодної води. Вже 3-й місяць вода подається в будинки так, що ні помитися, ні попрати. На вулиці температура +30 та вище. На неодноразові звернення мешканців виїзджає ремонтна бригада, але причину так і не усунено. Відсутній напір води і в день, і вночі. В період злив та дощу поливу на домоволодіннях немає. так що на цей фактор спиратися не можна. В минулому 2016 році подача води була краща хоч в період з 23-00 до 05-00. Зараз таке щастя відсутне.
Цитувати
 
 
-4 #10 Валентин 02.09.2014 13:10
Шановний, Валерію ! Свої приказки залиште для дзеркала. Читайте уважно текст. Слава Богу, що сьогодні у нас вЛубнах є вода, та ще й круглосуточно. А таким , як ви ніхто не вгодить.З кущів дуже легко критикувати !
Цитувати
 
 
-4 #9 Валентин 02.09.2014 13:05
Шановний Валерію ! Народні приказки залиште для себе і дзеркала. Читайте уважно текст. Там конкретика, констатація фактів. Ніхто нікого тут не хвалить , як видно, тим ,хто вміє читати. а якщо хочете порівняти. сьогодні - є з чим.
Цитувати
 
 
+4 #8 Валерій 30.08.2014 06:45
Які гарні фото і обличчя ті самі. Є добра народна приказка "Хвалять у народі мамо нас, Ви мене, а я Вас". Це саме той випадок.
Цитувати
 
 
0 #7 Writecruel 28.08.2014 14:33
Шановна Tonya я зараз роблю матеріал по Лубни Водоканалу і хотів би висвітлити вашу проблему. Телефонуйте 066 713 68 94
Цитувати
 
 
0 #6 Єва 06.08.2014 22:17
Шановна Tonya, я зацікавилась вашим питанням з приводу оплати водопостачання, якщо маєте час, напишіть будь ласка на пошту lybny_pravda_@u kr.net, поспілкуємось з приводу цієї проблеми.
Цитувати
 
 
+1 #5 Tonya 27.07.2014 11:35
Доброго дня.Я хотіла у вас запитати щодо оплати води у м,Лубни.По нашій вулиці немає колонки з 2007 року,а рахунки за користування водою приходять.Мені цікаво за яку воду я повинна платити якщо у квартирі не підведена вода.Коли я пішла до водоканалу -то мені сказали"ВИ Ж ДЕСЬ БЕРЕТЕ ВОДУ,ОТ І ПЛАТІТЬ".На той час там проживала мати чоловіка.Речі я брала прати,а для приготування їжі вона купувала воду.Підкажіть будь-ласка що мені робити в цій ситуації?.Дякую
Цитувати
 
 
+1 #4 Раїса Максимівна 10.01.2013 09:40
Нарешті настало ПАКРАЩЕННЯ.
Цитувати
 
 
+3 #3 akas 05.01.2013 18:49
А как на счет штрафа Антимонопольног о комитета Украины 68 тыс.гр.за незаконное взымание платы за опломбирование счетчиков?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua