НОВИНИ СПОРТУ

Вітаємо чемпіона

Вихованець "Бійцівського клубу "Січ",чемпіон Світу з кікбоксингу ВТКА, Максим Устименко, отримав грамоту та кубок, як кращий кікбоксер- юніор 2017-го року.

Вітаємо його з цією заслуженою нагородою!

КРАЩІ У ЧОТИРИБОРСТВІ – ЛУБЕНЦІ!

У сусідній Гребінці пройшов чемпіонат області серед ДЮСШ з легкоатлетичного чотириборства «Дружба» серед юнаків і дівчат 2004-2005 і 2006-2007  років народження.

ВДАЛО КРОСУВАЛИ У ДЕНДРОПАРКУ

легкоатлетичний крос

Нещодавно у дендропарку міста пройшов чемпіонат Полтавщини з легкоатлетичного кросу памяті майстра спорту Даценка В. І. Вдало на змаганнях виступила збірна команда Лубен, яку очолював директор Лубенської ДЮСШ Олександр Семенець.

У «ФАВОРИТА» Є ШАНСИ!

волейбол

У Сумах пройшли поєдинки І туру другого етапу вищої ліги чоловічого чемпіонату України з волейболу.

Чемпіонат Украіни з кікбоксингу WAKO

29.03.-01.04.18р. в м.Бровари пройшов "Чемпіонат Украіни з кікбоксингу WAKO" в якому, прийняли участь 1200 спортсменів з 24-х областей краіни.

«СРІБЛО» НАЙМОЛОДШИХ ЛУБЕНЦІВ!

футзал

У Полтаві пройшли фінальні змагання чемпіонату Полтавської області з футзалу серед юнаків наймолодшої вікової категорії. Це юні футболісти 2009-2010 років народження, які стали переможцями у зональних турнірах.

«ФАВОРИТ» - У ЧЕТВІРЦІ КРАЩИХ!

волейбол

Триває XXVІІ чоловічий чемпіонат України з волейболу серед команд вищої ліги, в якому боротьбу за нагороди ведуть 15 команд з усіх куточків країни. Серед них і лубенський СК «Фаворит», який у минулі вихідні дні проводив поєдинки заключного VII туру вдома у спортзалі ДЮСШ при численній підтримці місцевих глядачів.

Кубок Украіни з козацького двобою

16.03.-18.03.18р. в м.Сумах пройшов "Кубок Украіни з козацького двобою". "Бійцівський клуб "Січ" м.Лубни -13 нагород, з яких 6 золотих, 5 срібних і 2 бронзові...

НАГОРОДИ ЛУБЕНСЬКИХ ВАЖКОАТЛЕТОК

Спорт – це цікаво!

Нещодавноу у Житомирі пройшов дебютний відкритий турнір із пауерліфтингу та окремих його вправ (жим лежачи, станова тяга, тяга штанги на біцепс та екстремальний жим) під назвою «Шалені домкрати».

Відбувся обласний турнір з боксу "Патріот"

17.02.18р. В Чорнобаі, Черкаськоі обл. відбувся обласний турнір з боксу "Патріот", в якому прийняли участь 9 команд з Полтавськоі, Черкаськоі і Кіровоградськоі обл. Вихованці "Бійцівського клубу "Січ" вдало представляли Лубни з Олімпійського виду спорту , 9 учасників - 9 нагород (3 золота, 3 серебра і 3 бронзи).

ВАДИМ ДЕЙНЕКА – МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ!

вільна боротьба

Нещодавно у Полтаві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді віком до 23-х років.

НАГОРОДИ З ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

кікбоксінг

Майже чотириста спортсменів з’їхалися до м. Хмельницький, де пройшов чемпіонат України з кікбоксингу (WAKO) серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів (всі розділи).

ГОЛЕАДОРИ МИКИТА БОРТНІК І РУСЛАН БОЙКО

футзал

Спортзал Лубенської ДЮСШ став місцем проведення перших офіційних змагань під патронатом новоствореної обласної футбольної організації – Громадської Спілки «Федерація футболу Полтавщини».

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ОЛЕГА ПРИЙМАЧОВА

кікбоксінг

Засульчанин Олег Приймачов переконливо добився перемоги на турнірі в Китаї.

Сторінка 1 з 59

НОВИНИ СПОРТУ

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: НОВИНИ СПОРТУ

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua