НОВИНИ СПОРТУ

ВАДИМ ДЕЙНЕКА – МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ!

вільна боротьба

Нещодавно у Полтаві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді віком до 23-х років.

НАГОРОДИ З ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

кікбоксінг

Майже чотириста спортсменів з’їхалися до м. Хмельницький, де пройшов чемпіонат України з кікбоксингу (WAKO) серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів (всі розділи).

ГОЛЕАДОРИ МИКИТА БОРТНІК І РУСЛАН БОЙКО

футзал

Спортзал Лубенської ДЮСШ став місцем проведення перших офіційних змагань під патронатом новоствореної обласної футбольної організації – Громадської Спілки «Федерація футболу Полтавщини».

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ОЛЕГА ПРИЙМАЧОВА

кікбоксінг

Засульчанин Олег Приймачов переконливо добився перемоги на турнірі в Китаї.

ЛУБЕНКА ПОЇДЕ НА ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ!

волейбол

У Черкасах завершився кваліфікаційний етап у до чемпіонату Європи з волейболу серед дівчат 2002 року народження, в якому боротьбу за єдину путівку до фіналу вели збірні України, Греції і Латвії.

ОЛЕКСАНДР МАСЛАК – ДРУГИЙ НА 5 КМ !

Минулої неділі у Полтаві пройшов урочистий зимовий легкоатлетичний напівмарафон під назвою «Полтавська зима», в якому взяли участь чимало спортсменів з різних куточків України.

ЗМАГАЛИСЯ ДОРОСЛІ І ДІТИ

бадмінтон

Організаторами передноворічного чемпіонату міста з бадмінтону стали головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту Іван Тузов і тренер-викладач Лубенської ДЮСШ Сергій Кривошея.

Відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування

Спортивне  орієнтування

08-10 грудня 2017 року з ініціативи відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради та дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування та туризму «Валтекс» було організовано та проведено відкритий чемпіонат міста Лубен зі спортивного орієнтування, присвячений Дню Збройних Сил України.

Змагання проходили, як на території міста так і Лубенського району.

У змаганнях взяло участь більше 60 учасників. Навіть примхи погоди не стали на заваді проведення змагань.

Зведений протокол

Кубок хорольщини з козацького двобою до Дня ЗС Украіни

09.12.17р. В м.Хорол провели "Кубок хорольщини з козацького двобою до Дня ЗС Украіни".В змаганнях в двох розділах "борня 2"- аналог К1 та "борня 3"- аналог ММА, прийняли участь близько 200 спортсменів, серед яких 40 "Бійцівського клубу"Січ" посіли перше загальнокомандне місце.

Чемпіонат світу з козацького двобою

29.11.-01.12.17р. В Харкові пройшов "чемпіонат світу з козацького двобою". 950 учасників з 12 краін, серед яких 12 лубенців, вихованців "Бійцівського клубу "Січ" на чолі з тренерами Василем Галичем та Оленою Книш.

Відбувся турнір з боксу "Патріот"

26.11.17р. В Чорнобаі, Черкаська обл. відбувся турнір з боксу "Патріот", 12 учасників від "БК"Січ" Лубни.

"Кубок Украіни з кемпо карате"

11-12.11.17р. В м.Харкові відбувся "Кубок Украіни з кемпо карате", в якому прийняли участь 9 вихованців "Бійцівського клубу"Січ".

Відбувся турнір з боксу "Олімпійські надіі"

21.10.17р. В "Центрі боксу" м.Полтава, відбувся турнір з боксу "Олімпійські надіі" в якому прийняли участь 8 вихованців "Бійцівського клубу"Січ" м.Лубни. Чемпіонські звання вибороли Овчаренко Данило, учень ЗШ6 і Галич Іван, учень ЗОШ 2, а Сербін Олексій, Ткаченко Гліб, Опанасенко Едуард, Дмитренко Богдан, Вашечко Руслан та Павленко Денис зайняли друге місце.

Василь Галич

«ФАВОРИТ»: ШІСТЬ ОЧОК ВДОМА!

волейбол

Триває XXVІІ чемпіонат України з волейболу серед команд вищої ліги, в якому боротьбу за нагороди ведуть 16 команд з усіх куточків країни. Серед них і лубенський СК «Фаворит», який минулими вихідними днями проводив поєдинки ІІІ туру змагань у спортзалі Лубенської ДЮСШ.