ЛУБЕНКА – КРАЩА НАПАДАЮЧА ЧЕМПІОНАТУ!

Щойно фінішував чемпіонат України з волейболу серед дівчат 2002 року  народження.

За підсумками престижних змагань збірна Полтавської області посіла на цьому чемпіонаті висове третє місце. У вирішальному матчі наші дівчата перемогли  одноліток з Івано-Франківщини. Чемпіонками стали дівчата з Білої Церкви, «срібло» - у запорізьких волейболісток . Склад збірної Полтавщини бу такий: Таміла Донець, Анастасія Глухенька, Анна Мигаль, Катерина Зуй, Анастасія Чуб (всі — Полтава), Катерина Ткаченко (Лубни), Альона Ярошенко, Ангеліна Хміль, Валерія Лактіонова, Ганна Остапова (всі — Кременчук). Команду до змагань готували тренери Ірина Мороз та Вероніка Гончаренко. Вітаємо чарівну лубенку Катю Ткаченко (вона визнана кращою нападаючого чемпіонату) з успішним виступом і бажаємо вдалих стартів на відборі до чемпіонату Європи-2007 у складі збірної України, який пройде днями у Греції!