НАГОРОДИ ЛУБЕНСЬКИХ ВАЖКОАТЛЕТОК

Спорт – це цікаво!

Нещодавноу у Житомирі пройшов дебютний відкритий турнір із пауерліфтингу та окремих його вправ (жим лежачи, станова тяга, тяга штанги на біцепс та екстремальний жим) під назвою «Шалені домкрати».

За офіційним запрошенням організаторів турніру на змагання прибула і «лубенська еліта   пауерліфтингу України - чемпіонка Світу з пауерліфтингу Ірина Педоряка. Цього разу Ірина з легкістю виборола «золото» у дисципліні «екстремальний жим», здолавши штангу у 25 кг 70 разів. Розповідає Ірина Педоряка:

- Пауерліфтинг для мене – невід’ємна частина мого життя. Проте, геть міфи про кремезну статуру і надлюдскі можливості, я тренуюся у вільний від домашніх справ час. Мабуть, витривалість і силу в мене заклала матінка-природа…

Житомирський турнір «Шалені домкрати» дав старт і дебютантам у спортивній кар’єрі. Так, ці змагання стали першими для лубенки Галини Бабич яка здобула «срібло» у екстримальному жимі у своїй ваговій категорії, здолавши штангу у 25 кг 19 разів. До речі, вона працює у міському Будинку культури і її чудовий голос і вокал знають далеко за межами Лубен.

- Отримала колосальне задоволення від участі і встановила свій власний рекорд, вижавши штангу 19 разів, - розповідає спортсменка Галина Бабич. - Тренуватися у залі я почала доволі пізно, спорт для мене нині – це емоційна зарядка. Можливо сьогоднішній результат не такий високий як хотілося б, проте порцію мотивації тренуватися і приїхати ще – я отримала однозначно!

Побажаймо ж спортсменкам-важкоатлеткам нових успіхів у подальших змаганнях!

Юрій КЛИМЧЕНКО

 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ СПОРТУ НОВИНИ СПОРТУ НАГОРОДИ ЛУБЕНСЬКИХ ВАЖКОАТЛЕТОК

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: НОВИНИ СПОРТУ НОВИНИ СПОРТУ НАГОРОДИ ЛУБЕНСЬКИХ ВАЖКОАТЛЕТОК

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua