Відбувся чемпіонат України з рогейну

          Поблизу Світловодська пройшли змагання Чемпіонату України зі спортивного орієнтування (рогейн, 6 годин). Рогейн – командний вид спортивного орієнтування, в якому команда (2-3 спортсмени) протягом заданого часу (24, 12, 6 годин) на значній площі повинна знайти найбільше контрольних пунктів, що мають різну «вартість». Найдальші і найскладніші приносять найбільше залікових балів. На цих змаганнях 40 контрольних пунктів були розставлені на площі майже 50 квадратних кілометрів і для високого результату спортсменам доводилося долати від 30 до 50 км заболоченими заплавами Дніпра.

Вдало на змаганнях виступили вихованці дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс». Чемпіонами України стали Тетяна Замахіна, Денис Мусієнко і Ярослав Шило (Мікс-18, змішана група з віком спортсменів до 18 років), другі місця зайняли Володимир Слюсар, Маргарита Теліпко (Мікс-23) і Богдан Мироненко та Олег Шапаренко (Ч-20).

Не відстав від своїх вихованців і директор ДЮКСОТ «Валтекс» Григорій Семенюта, який разом з Євгенієм Денисенко (Хорол) та Валерієм Книшем (Семенівка) стали чемпіонами України у групі Ч-55 (чоловіки старше 55 років).

У командному заліку збірна області, сформована переважно з вихованців клубу, зайняла друге місце серед 11 команд областей України.

 


методист ДЮКСОТ «Валтекс»

Микола Полонський

>

Додати коментар


Захисний код
Оновити

НОВИНИ СПОРТУ НОВИНИ СПОРТУ Відбувся чемпіонат України з рогейну

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: НОВИНИ СПОРТУ НОВИНИ СПОРТУ Відбувся чемпіонат України з рогейну

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua