Новий подарунок дітям від "Гармонії"

Цікава непересічна подія відбулася у нашому місті 4 вересня.  О 16 годині поблизу Лубенського молочного заводу ТМ «Гармонія» зібралося чимало гостей, серед яких переважна більшість – діти. І це не дивно. Адже цього дня свої двері для дітлахів міста відкривав Центр творчості «Гармонія» - позашкільний заклад європейського зразка, який запрошує всіх бажаючих займатися цікавою справою та розвивати творчу обдарованість.

Серед поважних гостей, що їх зустрічав генеральний директор ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимир Дорош, були  міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, голова районної ради Григорій Угляниця, голова Засульської об’єднаної громади Сергій Бондаренко. Усіх щиро привітала натхненниця проекту, директор Центру дозвілля Владимира Рудяк.

Вітаючи присутніх, Володимир Дорош зазначив, що цей проект для дітей  нашого міста, з любов’ю і турботою про них. У небо злетіли кольорові кульки і діти радісною юрбою заполонили нові, сучасні приміщення.  А тут є все, щоб дитина розвивалася гармонійно: висококваліфіковані педагоги, дипломовані тренери і творчі креативні наставники, новітні технології будівництва, найновіша система кондиціонування і вентиляції, професійне обладнання для роботи секцій, гурткової роботи у різних напрямках, зони відпочинку, професійне спортивне і танцювальне покриття. Підлога спеціально привезена з Європи, яка дозволяє зберегти здоров`я і запобігає деформації дитячих ніжок при навантаженні на заняттях з бальних танців чи фітнесу.

Міський голова Олександр Грицаєнко зазначив, що цей подарунок місту до його ювілею від місцевих підприємців не перший, а Володимир Дорош завжди вмів довести не словами, а справами любов до рідного міста.

За словами Миколи Білоконя, центру творчості такого рівня на Полтавщині немає, тож нашим дітям надзвичайно пощастило, адже вони мають всі умови для того, щоб вирости всебічно розвиненими, гармонійними особистостями.

На базі центру творчості передбачені напрямки діяльності для дітей віком від 5-ти років та окрема програма занять для дорослих, яка передбачає фітнес, пілатес, танці, бодіфлекс.

Весело цього дня було біля нового приміщення. Цікава концертна програма , яку підготували самі творчі діти, призи, конкурси, ляльки, цікаві фотозони.

Отож, у лубенських дітей з’явилася ще одна можливість цікаво й, головне, з користю проводити свій час. Центр творчості розташований за адресою м.Лубни, проспект Володимирський,  212.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua