Новий рік зустрічали у мікрорайонах міста

Традиційно у переддні Нового року весело, змістовно та велелюдно проводяться святкові тематичні заходи у всіх мікрорайонах міста за участю активістів громадського життя, у тісній співпраці зі спеціалістами сектору по роботі з ОСН, влади міста, депутатів. Цього разу святкування було не менш масовим і відбувалось воно в останні дні 2018-го року в усіх куточках нашого міста.


Так 26 грудня у приміщенні кафе «Магнолія» відбувся новорічний ранок для дітей мікрорайону №8 . Святковий захід допоміг організувати голова будинкового комітету по вул. Індустріальній Олександр Мороз.

Казкові герої провели ігри та водили хороводи. Новорічні подарунки отримала кожна дитина від ради мікрорайону №8 та від організаторів, громадських активістів.

Діти залишилися задоволені від проведеного дійства.


Секретар мікрорайону №8

Олександр Ковалєров


Новорічне свято мікрорайону № 7

Морозного ранку дітлахи мікрорайону № 7 разом із батьками веселою зграйкою заходили у приміщення ЗШ № 7 на Новорічне свято, організоване учителями та учнями школи

У великому хороводі зустрілися хоробрі Мушкетери, кумедні Ведмедики, Вовчики, поважні Сніговики та Роботи, галасливі Сніжинки, Принцеси і Снігуроньки.

Діти із задоволенням водили хороводи, залюбки брали участь у іграх та конкурсах, розповідали віршики для Діда Мороза, за що отримували солодкі призи.

А закінчилося свято новорічною запальною дискотекою.

Кожна дитина отримала солодощі від ради мікрорайону, а також  розфарбовки від депутата міської ради Людмили Глущенко.

 

        Спеціаліст сектору по 

роботі з ОСН  

         Валентина Безверха

26 грудня відбувся новорічний ранок для малечі мікрорайону №4, організований радою мікрорайону ( голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко) в приміщенні загальноосвітньої школи №3 ( директор школи Тамара Кобилянська).

Учні закладу під керівництвом педагога-організатора Валентини Півторак  підготували казку , зануривши присутніх в чудову атмосферу новорічної феєрії.

      

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua