Новорічні свята відбулись у мікрорайонах міста

У переддні Нового 2018 року в усіх мікрорайонах міста відбулись ноіворічні ранки, організовані  їх активами, за підтримки влади міста, громадських організацій, депутатів міської ради, благодійників.  Активну участь у проведенні святкових заходів взяли артисти міського будинку культури та загальноосвітні заклади, у приміщенні яких організовувались свята.

На День Святого Миколая у мікрорайоні №1 вручали продуктові набори та листівки, календарі на Новий 2018 рік 23-ом багатодітним сім’ям. Благодійниками стали ГО «Сула» (засновники Владислав Тарашевський та Костянтин Бородін). Вдячні організатори заходу також  і представнику даної організації Ганні Шматко, яка була присутньою на святі.

Саме завдяки підтримці таких людей новорічні ранки були велелюдними, проходили весело та змістовно.

Так, у святковому заході, що відбувся 23 грудня у ЗОШ №4, брали участь понад 70 дітей. Новорічний сценарій підготували учні школи (директор Світлана Коробицька, якій велика подяка).

26 та 27 грудня новорічні ранки відбулись і  в ЗОШ №10 (директор Олена Теремецька) за присутності 30 хлопчиків та дівчаток. Майстерна гра учнів, які самі підготували сценарій, сподобалася усім.

Вже 29 грудня для веселого свята відчинилися двері лісотехнічного коледжу, де побувало  близько 40 дітей. Цікаву казкову виставу підготували артисти міського будинку культури (директор Олег Приймак). Велика вдячність за організацію такого чудового дійства директору коледжу, депутату міської ради Роману Сендзюку. Усі присутні отримали по-справжньому святкові емоції та гарний настрій.

         Головними героями всіх вищезгаданих святкових ранків стали, звичайно ж, Дід Мороз та Снігуронька, тож подарунок отримала кожна дитина. Крім того, приємним моментом стало привітання Дідом Морозом найповажнішої жінки мікрорайону, активістки громадського життя Зінаїди Солодкої, яка саме того дня відзначала ювілейний День народження.

26 грудня в актовій залі ЗШ №1 було весело та радісно на новорічному ранку для дітей мікрорайону №2.

Учні школи підготували цікаву казку, ігри, конкурси, водили із малечею хороводи. Наприкінці свята Дід Мороз і Снігуронька побажали присутнім успіхів та здійснення мрій у Новому 2018 році.

Кожна дитинка отримала подарунок від ради мікрорайону та депутатів міської ради.

Новорічний  ранок для дітей мікрорайону  №3 проведено 23 грудня  в ЗОШ №6. На новорічну розважальну програму прийшло багато малечі в костюмах казкових героїв. На ранку була присутня депутат міської ради від мікрорайону №3 Алла Кісіль зі своїм малесеньким синочком Ванюшкою.

Театралізовану виставу для дітей демонстрували учні школи №6. Учасниця новорічного ранку з вулиці Ботанічної  Ночовка Ірочка святкувала День народження. Дід Мороз окремо привітав її і вручив іграшку та подарунок з цукерками. Дід Мороз також привітав усіх дітлахів новорічними цукерковими подарунками, про які старанно подбала міська рада та депутати.

Також Дід Мороз і Снігуронька завітали до маленьких жителів вулиці Верхній Вал. Голова вуличного комітету Микола Селюк спільно з радою мікрорайону організували та провели веселу новорічну програму. Дітки отримали солодкі подарунки.

Новорічна феєрія відбулася для маленьких мешканців мікрорайону №4 (голова ради мікрорайону №4 Ігор Онікієнко). Відчинилися двері казки загальноосвітньої школи №3 (директор Тамара Кобилянська). Учнівський колектив школи ( педагог-організатор Валентина Півторак) підготували та донесли крихітку добра всім присутнім.

Завітав також Дід Мороз (Сергій Боцман) і Снігуронька (Віталіна Сененко) і до мешканців вулиць Леонтовича і Вишневецьких. Рада мікрорайону №4 (голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко) спільно з вуличним комітетом (голова вуличного комітету Микола Горбатко) організували та провели новорічні привітання.

 А казкові герої не залишили без уваги жодного з дітлахів. Святкового настрою додавало музичне оформлення, до привітань долучилися депутат міської ради Тетяна Алєксєєва і спеціаліст сектору по роботі з ОСН Ірина Сененко.

Для дітей та дорослих мікрорайону №5 напередодні Нового року  відчинила двері загальноосвітня школа №8. Гостей, які завітали на новорічний ранок, ще у фойє школи чекала приємна несподіванка - цікава новорічна композиція із засніженими ялиноньками, чарівними будиночками, санчатами, оленями. А в актовій залі учні школи підготувалидля дітей справжню театралізовану виставу, де окрім традиційних новорічних персонажів, як то Дід Мороз та Снігуронька, були ще Хранителька часу, Гвинтик, Секунда і Хвилинка та інші.

Малеча залюбки долучилася до новорічних щедрівок, разом із казковими персонажами, танцювали в хороводі. Активними були діти, беручи участь у різних конкурсах та змаганнях, адже на переможців  чекали призи.

У кінці новорічного свята кожна дитина отримала солодкий  даруночок від Діда Мороза й Снігуроньки.

Силами активу мікрорайону №6 новорічні ранки проведені на вулицях Б. Хмельницького та Осовській, де також було велелюдно, гамірно від дитячих голосів, весело та світло від посмішок та позитивних емоцій гостей свята.

Новорічне свято у мікрорайоні №7.

Новий рік – найяскравіше свято дитинства, яке завжди приходить із запашною ялинкою, піснями, запальними танцями, Дідом Морозом, Снігуронькою та щедрими подарунками.

І немає значення, скільки тобі років, адже усі ми чекаємо новорічного дива та щирих посмішок.

Саме таке казкове диво відбулося у ЗШ №7 для дітей мікрорайону №7. Сніжинки, Феї, Розбійник, Людина- Павук, Ведмедик, Сніговичок, Зайчики, Білочка, Клоуни залюбки водили хороводи,  танцювали  під веселі пісні, брали участь у іграх та конкурсах, за що отримували солодкі призи.

Кожній дитині Дід Мороз дістав із чарівного мішечка солодощі від ради мікрорайону, а також розфарбовки від депутата міської ради Людмили Глущенко.

Рада мікрорайону №7 щиро дякує народному депутату України Костянтину Іщейкіну за небайдужість та співчуття.

29 грудня  у приміщенні Лубенського НВК №9 відбулося новорічне свято для дітей мікрорайону №8. Концертну програму підготували і провели учні старших класів.

По закінченню свята малюки отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки, а також хор «Родослав» привітав жителів мікрорайону з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Спеціалісти по роботі з ОСН:

Валентина Савченко,

Олена Бибик,

Марія Уперечкіна,

Ірина Сененко,

 Валентина Безверха,

Ніна Шерстюк,

Олександр Ковалєров

та

громадська активістка

Тамара Гончаренко

 

 

Comments  

 
0 #1 Valya 03.01.2018 21:09
А чому не написали про організацію свята для мікрорайону #3 у 6 школі?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua