Новорічні свята відзначили в мікрорайонах

Напередодні нового року в мікрорайонах Лубен відбулися святкові заходи за участю широкого кола громадськості, представників влади, депутатів міської та обласної ради, благодійників та добродіїв, які посприяли у проведенні новорячно-різдвяних свят у всіх куточках нашого міста.

         Новорічний ранок для дітей мікрорайону № 2 відбувся 26 грудня в ЗШ №1. А в мікрорайоні №3 відзначали 21 грудня у ЗШ №6. Новорічну-розважальну програму підготували учні школи. Діти із задоволенням брали участь у конкурсах, флешмобі, танцювали та кружляли в хороводі. Після заходу усі діти отримали новорічні подарунки, які надала міська рада. Одухотворені чудовим святом, батьки та діти дякували за проведені новорічні ранки радам мікрорайонів.

Напередодні Нового року святково вбрана школа №8 гостинно відкрила двері для наймолодших мешканців мікрорайону №5.  Для дітвори, як завжди, було представлено цікаву святково-розважальну програму силами учнів та педагогів цього навчального закладу. Весело й гамірно було цього дня, навіть негативні казкові персонажі змінили своє амплуа з появою Діда Мороза та Снігуроньки. Малеча не злякалася Чахлика та Баби Яги і мала змогу замовити подарунки.

Цікаві та оновлені були цьогоріч і конкурси. Діти також підготували до свята красиві костюми, деякі з них виготовлені власними руками батьків: яскрава Цукерочка, колоритний Гарбуз, Сніжинка та інші.

У кінці святкового дійства дітвора отримала солодкі подарунки від Діда Мороза. Щасливі та з позитивними враженнями розходилися діти по домівках. Задоволеними залишилися і їхні батьки, дідусі та бабусі. І нехай погода в ці дні зовсім не новорічна, та святковий настрій творимо ми самі і для себе, і для наших дітей. Отож, свято у школі №8 вдалося!

          26 грудня  в Лубенському НВК №9, що в мікрорайоні № 8, відбувся новорічний ранок для дітей мікрорайону. Святковий концерт провели учні школи. Дід мороз  та Снігурочка вручили подарунки всім дітям, які були присутні на  святі. Новорічні подарунки були надані виконавчим комітетом Лубенської міської ради та підприємствами і підприємцями мікрорайону. За це були дуже вдячні батьки дітей мікрорайону.

Для дітей та дорослих мешканців мікрорайону №1 новорічне свято проводилось у ЗШ№4 (директор Світлана Коробицька). Усі необхідні організаційні клопоти випали на спеціаліста сектору по роботі з ОСН Валентину Савченко, її помічників-активістів та благодійників, які завжди безвідмовно долучаються до проведення подібних заходів.

Наприклад, у цікавій концертній програмі взяли участь талановиті учні ЗШ№ 4 та ЗШ № 10, зокрема танцювальний колектив «Джерельце» (керівник Вікторія Кваша). А добрими «чарівниками», які надали допомогу у проведенні новорічного свята, були дорослі спонсори: Ірина Подфедько (голова благодійного фонду «Мелек» з командою активістів мікрорайону), депутат обласної ради Олександр Сірик, його помічник Анатолій Куценко, який став ще й казковим Дідом Морозом.

Веселе новорічне гуляння відбулось і на території дендропарку, де розважалися рухливими іграми, конкурсами, хороводами, частували гарячою стравою та теплим чаєм.

Отже, дітям подарували не лише справді радісне новорічне свято, а й солодощі, цукерки, іграшки та цитрусові, без яких і Новий рік не можна уявити також.

Подібні свята відбулися і в інших мікрорайонах Лубен (за сприяння міської ради, допомоги активістів громадського життя, депутатів та усіх небайдужих), де також було гамірно, велелюдно та весело від широких дитячих посмішок та позитивних емоцій.

 

             Спеціалісти сектору

           по роботі  з ОСН:

           Олена Бибик,

           Ніна Шерстюк,

           Олександр Ковалєров,

           активіст громадського життя

           Тамара Гончаренко
                                          Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua