Новосілля в переддень свята


Відкриття цих закладів стало справжнім святом. На нього завітали гості, які не просто спостерігали, а переймалися всіма проблемами створення нових центрів. Це міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, перший заступник міського голови Григорій Величко, заступник міського голови Юрій Купрій, депутати міської ради, керівники управлінь та служб міськвиконкому. А ще будівельники МППф "Авторембуд" на чолі з Сергієм Хорошковатим, що добре попрацювали на цих об’єктах.

У своєму привітальному слові міський голова Олександр Грицаєнко зазначив, що важливість створення цих закладів неможливо переоцінити. Адже тут матимуть змогу безкоштовно отримати соціально-побутові послуги (перукаря, швачки, соціального робітника) найбільш незахищені громадяни нашого міста. Крім того, в зручних умовах можна буде провести час, відпочити в колі однодумців у клубі "Зустріч". А в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів одночасно матимуть змогу отримати кваліфіковану допомогу 32 дитини з особливими  потребами. Лубни давно мали потребу в таких закладах. Олександр Петрович подякував будівельникам, що відзначилися на будівництві цього об’єкту та вручив їм почесні грамоти.

До привітань приєднався секретар міської ради Іван Карпець. Привітавши присутніх з Днем незалежності України, він, від імені Партії Регіонів, вручив господарям подарунки.

Гостей вітав та дарував свою майстерність хор ветеранів клубу "Зустріч". Слова подяки за увагу та допомогу в будівництві й організації Центрів прозвучали від начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради Віри Корнієнко.

І ось символічний ключ від приміщення в руках господарів, стрічка перерізана й всі присутні мали змогу оглянути нові приміщення й пересвідчитися - турбота про людей у нашому місті - не пусті гасла, а реальні справи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua