До відома громадян, які користуються твердим паливом та скрапленим газом!

До відома громадян, які користуються твердим паливом та скрапленим газом!

Розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 13.02.2019 року № 102 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом для надання пільг і житлових субсидій у 2019 році», затверджені натуральні норми, відповідно до яких населенню надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

натуральні норми забезпечення твердим паливом для надання житлових субсидій - 2 тонни на домогосподарство на рік;

натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій, виходячі з розрахунку: - 2 балони (42 кг) на рік на 1-2 особи, 3 балони (63 кг) – на 3-4 особи, 4 балони (84 кг) – на 5 і більше осіб.

натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг - відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік;

Граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу застосовуються згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 року № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» (із змінами) та у 2019 році становлять:

твердого палива – 2 603,55 гривень за одну тонну;

скрапленого газу – 260,35 гривень за один балон.

Міським головою 11.03.2019 року прийнято розпорядження № 81 р, згідно якого пільги громадянам на придбання твердого палива та скрапленого газу можливо отримати в готівковій формі за заявою особи, яка має таке право відповідно до чинного законодавства України.

Згідно Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. № 77, до заяви додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

Детальну інформацію щодо призначення пільг та житлових субсидій можливо отримати за адресою: проспект Володимирський, 9, кім. № 13, №15, тел. 77-405, 77-346


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua