До відома учасників АТО

ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО

До відома учасників АТО

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

Цільове призначення та норми безоплатної приватизації 

Земельні ділянки можуть бути надані військовослужбовцям у власність у межах норм безоплатної приватизації, визначених статтею 121 Земельного кодексу України, а саме у таких розмірах:

для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара.

Процедура виділення земельних ділянок

Відповідно до Земельного кодексу України , зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва у межах норм безоплатної приватизації на території міста, подають клопотання до міської ради. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

Слід зазначити, що при зверненні учасників бойових дій в зоні АТО, з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції, до відділу земельних відносин управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради спеціалістами буде надано всебічну консультативну допомогу щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.  

Згідно з статтями 125, 126 Земельного Кодексу право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

 

 

Comments  

 
-2 #4 Андрій 2 11.09.2017 17:00
Земельна ділянка під будівництво для уч. АТО в м. Лубни, в якій пріоритетності розподіляється? Чим може відрізнятися атовець-лубенець від атовця іншого регіону, якщо закон один для ВСІХ?!!!!!
Цитувати
 
 
-2 #3 Андрій1 26.05.2016 21:50
Добрий день. Куди безпосередньо потрібно звертатися? Назва установи, відділ, посадові особи... Дякую.
Цитувати
 
 
0 #2 Administrator 16.01.2016 10:15
Так, відповідно до ст. 121 Земельного кодексу, Ви маєте право на безоплатну передачу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 га
Цитувати
 
 
0 #1 иван 14.01.2016 09:53
скажить пожалуста я учасник АТО если уже есть земельный пай. Чы положено мени ка учаснику АТО земля до двух гектар как позакону спасиба большое.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua