Про тимчасову заборону використання піротехнічних засобів у місті Лубни

 

                                                                                               

 ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

19 грудня 2018 року № 313

 

 

Про  тимчасову заборону використання

піротехнічних засобів у місті Лубни

         Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі та беручи до уваги потреби людей, які проходять реабілітацію, а також ризики, пов’язані з небезпекою для життя та здоров’я громадян, з метою попередження нещасних випадків, забезпечення прав та законних інтересів мешканців міста, відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет міської ради

 вирішив : 

1.  Тимчасово до 31.12.2019 року заборонити  використання  феєрверків, салютів та інших  піротехнічних засобів на території міста Лубни.

2. Лубенському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області (начальник Кривченко В.І.) у межах своїх повноважень забезпечити виконання пункту 1 цього рішення.

3. Відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лубенської міської ради  (заступник начальника Остапко Т.Д.) повідомити власників суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення про прийняття цього рішення та необхідність його дотримання.

4. Рекомендувати суб’єктам господарювання, вказаним у п.3 цього рішення, проводити попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів поблизу вищезазначених об’єктів під час відпочинку, проведення розважальних, урочистих та святкових заходів.

5. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Лубенської міської ради (начальник Коваленко В.В.) оприлюднити це рішення у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Лубенської міської ради.

6. Рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

7. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови Діденка О.Г.

 

Міський  голова                                                                            О.П.Грицаєнко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua