Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників АТО

30 червня 2017 року набрала чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 року № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції».

Зазначеною  постановою регламентовано отримання послуг соціальної та професійної адаптації учасниками антитерористичної операції. Звертаємо увагу на основні пункти Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Під час звернення  до міськ(рай) управління соціального захисту  населення за місцем реєстрації або фактичного проживання (перебування) для отримання послуг психологічної та соціальної адаптації учасник антитерористичної операції надає заяву за відповідною формою Порядку.

До заяви додаються :

-                      копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни);

-                      копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни;

-                      копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення.

Професійна адаптація учасників антитерористичної операції з числа інвалідів війни організовується згідно з рекомендаціями МСЕК, визначеними в індивідуальній програмі реабілітації.

Звертаємо Вашу увагу, що на отримання послуг соціальної та професійної адаптації мають право, як працюючі та і не працюючі  учасники антитерористичної операції.

Усі бажаючі отримати більш детальну інформацію можуть звернутися  до Лубенського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 33, к. 304, або до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: Проспект Володимирський, 9 к. 7.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua