ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА «ЛУБЕНСЬКА ХУДОЖНЯ ВЕСНА-2018»

 Запрошуємо митців до участі у  Всеукраїнській  виставці «Лубенська художня весна – 2018»

Відкриття виставки  відбудеться 18 травня 2018 року о 14.00 в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею за адресою: Полтавська область, місто Лубни, проспект Володимирський, 27/49.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО  ВСЕУКРАЇНСЬКУ
ВИСТАВКУ «ЛУБЕНСЬКА ХУДОЖНЯ ВЕСНА-2018 »

 

Організатори:

Національна спілка художників України

Полтавська обласна організація НСХУ

Департамент культури і  туризму Полтавської облдержадміністрації

Лубенська міська рада

Управління культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради

Лубенський краєзнавчий музей

Мета:

Презентація творів, що відображають любов до України, велич духу українського народу, представляють основні стилістичні напрямки у сучасному українському живописі та графіці; сприяння всебічному розвитку образотворчого мистецтва.

Час і місце:

Всеукраїнська виставка «Лубенська художня весна» проводиться один раз у три роки. Всеукраїнська виставка «Лубенська художня весна - 2018» відбудеться у    м. Лубни Полтавської області в галереї образотворчого мистецтва  краєзнавчого музею (проспект Володимирський, 27/49).  Офіційне відкриття виставки відбудеться 18 травня 2018 року о 14.00 год.. Проведення заходів з нагоди відкриття Всеукраїнської виставки «Лубенська художня весна-2018» відбудеться 18-19 травня 2018р року за окремим планом. Виставка буде експонуватися до     20 червня 2018 року.

Умови участі:

До участі у виставці запрошуються художники з різних регіонів України.

1.Відбір учасників виставки проводить виставковий комітет на підставі надісланих заявок та фотографій.

2.Художник може запропонувати на розгляд виставкового комітету до 3  творів живопису та графіки 2015-2018 років створення (кожна частина диптиху або триптиху вважається одним виставковим експонатом).

 

 

 

3. Не пізніше 01 травня_2018 року художник надсилає заявку (за формою, яка додається) і зображення запропонованих творів:

-                               на поштову адресу Полтавської обласної організації НСХУ (36020, м. Полтава

 вул. Соборності, 27) якісні глянцеві фотографії 15×21 см (фотографії меншого або більшого розмірів, зображення на принтерних роздруківках, слайдах, дисках, дискетах – не розглядаються і не приймаються виставкомом);

-                               на електронну адресу Полтавської обласної організації НСХУ

( poltava.nshu@gmail.com ) якісні файли із зображенням творів (файли поганої якості, зняті на мобільні телефони, планшети – не розглядаються і не приймаються виставкомом).

До фотографій і файлів обов’язково додається така інформація:

-                               ім'я, по-батькові та прізвище художника (без скорочень), рік народження, домашня адреса, телефон;

-                               назва твору, рік виконання, техніка та розміри.

Заявки, одержані після зазначеного терміну, не розглядатимуться. Також не розглядатимуться заявки та фотографії, які не відповідають умовам цього Положення.

4.Засідання виставкому будуть відбуватися в Полтавській  обласній організації  НСХУ. Останнє засідання виставкому буде проведено в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею.

5. Інформацію про рішення виставкому учасники виставки «Лубенська художня  весна -2018» можуть отримати після 10 травня 2018 року за телефоном                  0-(532)-52-56-19.

6. Учасники привозять або надсилають твори, відібрані виставкомом, до                  Полтавської обласної організації НСХУ, Дирекції виставок НСХУ або до галереї   образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею (37500 м. Лубни проспект Володимирський, 27/49)  з 10 по 14 травня  2018 року. Перевезення картин з Полтави та Києва до Лубен здійснюється спеціальним   транспортом.

7. Твори мають бути підписані та повністю підготовлені для експонування.

  8. Оргкомітет виставки «Лубенська художня весна -2018» не бере на себе відповідальність за пошкодження і втрату творів під час транспортування (пересилки).

9. За збереження творів, що складуть експозицію, під час проведення виставки «Лубенська художня весна -2018» відповідає адміністрація Лубенського краєзнавчого музею.

10. Після закінчення виставки роботи будуть відвезені спеціальним транспортом до Полтави та Києва.

11. Фотографії творів, відібраних для експонування, будуть використанні оргкомітетом для видання каталогу за рахунок Лубенської міської ради та різних форм реклами без додаткового  погодження з автором.

12. Участь художника у виставці автоматично підтверджує його згоду з вищезазначеними умовами.

13. Оргкомітет залишає за собою право проведення в рамках виставки «Лубенська художня весна -2018», інших художніх акцій, що відповідають характеру виставки.

14. Офіційне відкриття виставки «Лубенська художня весна – 2018» відбудеться 18 травня 2018 року о 14 годині в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, проспект Володимирський, 27/49.

Телефони для організації участі у виставці:

-                               Полтавської обласної організації НСХУ -  053-52-56-19

-                               e-mail  (poltava.nshu@gmail.com )

-                               Лубенського  краєзнавчого  музею  05361-72-112

                                                               05361-72-030

Заявка на участь Художня весна 2018.docx

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua