Запрошуємо долучитися до розробки Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021 – 2027 років!


Полтавською обласною державною адміністрацією розпочато роботу по підготовці Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021-2027 років. Стратегія має враховувати впровадження інновацій, використання сучасних наукових розробок, створення нових конкурентних видів діяльності та запровадження smart-спеціалізації та інші складові. До роботи над стратегією залучено понад 100 членів спеціально створеної робочої групи – науковців, представників бізнесу, влади та громадськості.

Якісна підготовка стратегії можлива лише за умови тісної співпраці з районами, містами та ОТГ Полтавщини. Відмінність нової стратегії від поточної полягає в застосуванні принципів smart-спеціалізації до стратегічного планування регіонального розвитку. Це співпраця чотирьох сегментів: влади, бізнесу, громадськості та науки.

 

У зв’язку з цим пропонуємо усім небайдужим громадянам та представникам бізнесу долучитися до розробки Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021-2027 років.

Для цього запрошуємо заповнити анкети, розроблені окремо для представників бізнесу та для мешканців.

Для заповнення анкети просимо перейти за посиланням:

-          для представників бізнесу - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyqvaRkk3-wA42ZtfJWd-o8COt9Yn8XMqTH-caZ6LB9FCZlA/viewform

-          для мешканців області - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvVJ9dzF0PCbNbCx9Ai3IntuoaSnRkoT6yCFjMI96_2IYLSA/viewform

 

Дякуємо за співпрацю!


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua