Запрошуємо на Сорочинський ярмарок

Повідомляємо, що з 22 по 27 серпня п. р. в с. Великі Сорочинці Миргородського району відбудеться Національний Сорочинський ярмарок, який буде присвячений 185-й річниці написання Миколою Гоголем циклу повістей «Вечори на хуторі біля Диканьки», до якого входить і повість «Сорочинський ярмарок».

Національний Сорочинський ярмарок - візитна картка Полтавського краю, уособлення кращих українських традицій та національних надбань.

Нині цей всеукраїнський захід відіграє важливу виставково- презентаційну роль в економічному та культурному житті Полтавщини.

Обласна державна адміністрація підтримує проведення Сорочинського ярмарку та усіляко сприяє його проведенню для інвестиційної привабливості регіону.

Для гідного представлення потенціалу Полтавщини ТОВ «Сорочинський ярмарок» в цьому році на пільгових умовах надасть місця для розташування на центральній алеї Сорочинського ярмарку.

Ураховуючи основні цілі проведення Сорочинського ярмарку, а саме пропагування здобутків місцевих товаровиробників, сприяння розширенню господарських зв’язків та розвитку підприємництва, створення умов для залучення інвестицій, сприяння розвитку української культури та мистецтва, пропонуємо суб’єктам господарювання  Лубенщини прийняти   участь у ярмарку.

 

Умови участі розміщенні на офіційному сайті ТОВ «Сорочинський ярмарок».Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua