Запрошуємо небайдужих лубенців долучитися до розроблення Плану місцевого економічного розвитку

 У червні 2017 року Лубенська міська рада приєдналася до нової ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (M4EG), яка передбачає сприяння економічному розвитку та створенню нових робочих місць відповідно до найкращого європейського досвіду.

З метою реалізації вказаної ініціативи прийняте розпорядження міського голови від 13.02.2018  № 49р про розроблення Плану місцевого економічного розвитку міста Лубни на 2018-2020 роки, до якого будуть включені кілька проектів від міста, що передбачають досягнення поставлених Європейським Союзом цілей (створення нових робочих місць, розширення виробництва, збільшення обсягів виробництва продукції та надання нових послуг тощо). Включені до плану проекти в подальшому матимуть можливість отримати на умовах співфінансування грантову допомогу від Європейського Союзу.

У зв’язку з цим робоча група з розроблення Плану місцевого економічного розвитку міста Лубни на 2018-2020 роки пропонує мешканцям міста, представникам бізнесу та громадськості долучитися до розроблення цього плану та оголошує збір пропозицій щодо проектів, які можуть бути включені до проекту Плану місцевого економічного розвитку міста Лубни на 2018-2020 роки. Збір пропозицій триватиме до 18.03.2018 року.

Отримати більш детальну інформацію з цього питання та подати свої пропозиції можна у відділі економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету: м. Лубни, вул. Я.Мудрого, 33, к. 410, тел. 72-738, 72-739, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua