Аналіз впливу регуляторного акту проекту рішення Лубенської міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Лубни»


Comments  

 
0 #2 Віталій Крамаренко 20.01.2020 12:47
26.09.2019 року Державною регуляторною службою України (лист вих. № 7610/0/20-19 від 26.09.2019 року) було надано висновки про те, що Лубенське Положення про розміщення та демонтаж ТС не відповідає вимогам закону. http://www.drs.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/7610-na-9004-Lubny-MVK-rozm-demont-TS.pdf Всупереч цьому положення було прийнято. Прошу в досудовому порядку пояснити причини ігнорування висновків
Цитувати
 
 
0 #1 Віталій Крамаренко 30.08.2019 08:44
До кожного АРВ має додаватись:

Розрахунок витрат на одного суб’єкта господарювання великого і середнього підприємництва, які виникають внаслідок дії регуляторного акта.
Бюджетні витрати на адміністрування регулювання для суб'єктів великого і середнього підприємництва.
Тест малого підприємництва (М-Тест) – проводиться у випадку, коли питома вага суб’єктів малого підприємництва у загальній кількості суб’єктів господарювання, на яких впливає проблема, перевищує 10%. М-Тест окрім безпосередньо розрахунків передбачає також проведення консультацій з представниками малого бізнесу для визначення впливу запропонованого регуляторного акта на ринок.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Регуляторна політика Оприлюднення проектів регуляторних актів Аналіз впливу регуляторного акту проекту рішення Лубенської міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Лубни»

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Регуляторна політика Оприлюднення проектів регуляторних актів Аналіз впливу регуляторного акту проекту рішення Лубенської міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Лубни»

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua