Асфальтований майданчик площею 868,0 м2, що знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Київська, 11

Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Лубни :

Найменування об’єкта:     

-  асфальтований майданчик площею 868,0 м2, що знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Київська, 11.

Балансоутримувач: Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради.

   Максимально можливий строк оренди: 2 роки 11 місяців.

         Заяви на оренду будуть прийматися в Управлінні з питань комунального майна та земельних відносин протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації.

         Детальну інформацію можна отримати в Управлінні з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: м. Лубни, вул. Я.Мудрого, 33, каб. 312  тел. 77-364. 

         У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди, буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ЗУ «Про оренду державного та комунального майна».


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Про намір передати в оренду майно комунальної власності Асфальтований майданчик площею 868,0 м2, що знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Київська, 11

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Про намір передати в оренду майно комунальної власності Асфальтований майданчик площею 868,0 м2, що знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Київська, 11

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua