Майданчики "Дитячий парк"

Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Лубни :

Найменування об’єкта:

-                      майданчик загальною площею 50 м2  в дитячому парку ім. Донченка по вул. Мистецькій в м. Лубни для розміщення дитячих атракціонів;

-                      майданчик загальною площею 200 м2  в Центральному парку культури та відпочинку в м. Лубни для розміщення дитячих атракціонів.

Заяви на оренду будуть прийматися в Управлінні з питань комунального майна та земельних відносин протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації.

Детальну інформацію можна отримати в Управлінні з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: м. Лубни, вул. Я.Мудрого, 33, каб. 312  тел. 77-364.

Оплату гарантуємо.

Розміщення оголошення проводити на протязі 10 робочих днів з дня його опублікування на офіційному веб-сайті Лубенської міської ради. Дата припинення розміщення оголошення – одинадцятий робочий день.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua