Рекламний щит загальною площею 8,0 м2 по вул. Г. Тютюнника

Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Лубни :

Найменування об’єкта:    

-        рекламний щит  загальною площею 8,0 м2 по вул. Г. Тютюнника  в м. Лубни;

Балансоутримувач: Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради.

  Максимально можливий строк оренди: 1 рік.

           Заяви на оренду будуть прийматися в Управлінні з питань комунального майна та земельних відносин протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації.

        Детальну інформацію можна отримати в Управлінні з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: м. Лубни, вул. Я.Мудрого, 33, каб. 312  тел. 77-364. 

          У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди, буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ЗУ «Про оренду державного та комунального майна».

          Розміщення оголошення проводити на протязі 10 робочих днів з дня його опублікування на офіційному веб-сайті Лубенської міської ради. Дата припинення розміщення оголошення – одинадцятий робочий день.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua