вул. М.Грушевського, 23 площею 721,2 м2

Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Лубни :

Найменування об’єкта:

- частина нежилої будівлі загальною площею 721,2 м2 по вул. М.Грушевського, 23  в м. Лубни;

Балансоутримувач: Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Максимально можливий строк оренди: 2 роки 11 місяців.

Заяви на оренду будуть прийматися в Управлінні з питань комунального майна та земельних відносин протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації.

Детальну інформацію можна отримати в Управлінні з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: м. Лубни, вул. Я.Мудрого, 33, каб. 312  тел. 77-364.

У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди, буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ЗУ «Про оренду державного та комунального майна».

Розміщення оголошення проводити на протязі 10 робочих днів з дня його опублікування на офіційному веб-сайті Лубенської міської ради. Дата припинення розміщення оголошення – одинадцятий робочий день.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Про намір передати в оренду майно комунальної власності вул. М.Грушевського, 23 площею 721,2 м2

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua