Освітній квест з медіаграмотності відбувся у Лубнах


        За місяць до цієї події досвідчені тренери з медіаграмотності проводили тренінги, під час яких навчалися медіа волонтери. Сьогодні вони вже самостійно навчають своїх однолітків розвитку критичного мислення. Про це говорить керівник проекту Олександр Чепур.

«Такі освітні заходи потрібні молоді. Особливо коли це – майбутні виборці і їм необхідно навчитися володіти навичками оцінки та інтерпретації передвиборчої політичної реклами та агітації задля розпізнавання неправдивих та оманливих обіцянок політиків.»

На початку квесту організатори провели інструктаж для медіа – волонтерів. Далі, пройшли самі активності. Учасники по черзі відвідували різні квест – майданчики, брали участь у діагностичному опитуванні, та виконували завдання, що допомагають навчитися розрізняти фейкові та правдиві новини, брати відповідальність за особисту медакомпетентість.

В результаті таких заходів учасники підвищують рівень критичного мислення, як інструменту медіаграмотності, формують навички аналізу медіа текстів та ціннісного аналізу, а найголовніше мають простір для нетворкінгу і згуртування.

Протягом двох останніх днів освітні квести з медіаграмотномсті пройшли також у Гадячі та Хоролі. Всього у освітньому марафоні на початок нового навчального року взяли участь більше 70 студентів у віці від 18 років. Фахівці проекту разом з експертним середовищем та волонтерами планують посилити роботу у сфері розвитку критичного мислення молодих виборців.

Відбуваються заходи у рамках проекту "Каталізатор критичного мислення: розвиток медіаграмотності серед молоді Полтавщини" завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID "Медійна програма в Україні", який виконується міжнародною організацією Internews та Академії Української Преси.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua