Освітян міста привітали з професійним святом

Міський голова Олександр Грицаєнко у вітальному слові, зверненому до вчителів, педагогів, вихователів  зазначив, що почувається щасливим і пишається блискучими успіхами учнів та викладачів усіх освітніх закладів Лубен. Сіячів розумного, доброго, вічного  цієї сфери міста він вважає професіоналами: «Мені є кому і за що подякувати, шановні освітяни!» - сказав Олександр Петрович.

Звучали слова щирої поваги, розуміння та вдячності за щоденну клопітку працю, а також  святкові  привітання від начальника управління освіти Мирослава Костенка,  голови міської профспілки працівників освіти та науки України  Людмили Масько.

А далі настав приємний момент вшанування освітян нагородами та відзнаками. Так, нагрудний знак МОН України «Василь Сухомлинський» насамперед вручено заступнику директора з навчально-виховної роботи  ЗОШ №2 Аллі Грибань.

Нагороджували з нагоди свята також грамотами Полтавської ОДА, виконавчого комітету Лубенської міської ради, Федерації профспілок України, обласної профспілки працівників освіти та науки України. А випускник ЗОШ №2, громадський діяч, успішна та відома в Лубнах молода людина Сергій Корнієнко вручив директору ЗОШ №3 Тамарі Кобилянській грамоту Полтавської обласної ради за високі здобутки на професійній ниві.

Підсумовуючи церемонію нагородження колег, голова міської профспілки працівників освіти та науки України Людмила Масько зазначила: «Наша професія відповідальна і нелегка, а залишаються у нїй лише справжні майстри своєї справи, хто працює  з дітьми виключно за  покликом серця». Згадала вона також ветеранів та пенсіонерів галузі, хто через хворобу чи інші об’єктивні причини не зміг розділити радісну мить свята цього дня.

Після урочистої частини  заходу свій мистецький подарунок освітянам Лубен презентували артисти міського будинку культури, серед яких: Олег Приймак, Надія Улішак, Анатолій Куценко, танцювальний колектив «Стиль» та інші самобутні майстри сцени.

 

 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua