Пам’ять - жива!

У тісному, дружньому колі, тепло, із захопленням згадували ветерани органів самоврядування минулу епоху – часи бурхливого розвитку тисячолітніх Лубен ( 60-80-ті роки). Саме вони асоціюються у старшого покоління лубенців з постаттю Івана Прокоповича Гончарова.

У ту пору маловідомий районний центр Полтавщини було перетворено на  сучасне місто, третє в області за показниками економічного потенціалу, адже обсяги випуску промислової продукції зросли в декілька разів, а кількість населення - удвічі. Все це завдяки зусиллям працьовитих мешканців та органам місцевого самоврядування того часу, які багато років поспіль очолював Іван Прокопович, перебуваючи на посаді міського голови.

Тож старі, добрі часи згадали присутні біля меморіальної дошки, встановленої для увіковічнення пам’яті нашого поважного лубенця, відкритої рік тому.  Справді величні справи, мудрість та досвід, великий внесок у соціально-економічний розвиток Лубен Івана Прокоповича відзначив у своєму виступі міський голова Олександр Грицаєнко.

Важливі віхи життєвого шляху Гончарова були згадані головою ради ветеранів міста Олексієм Пивоваром, який також багато років поспіль тісно співпрацював з ним.

Після цього усі присутні поклали живі квіти до меморіальної дошки на честь Івана Прокоповича та до меморіальної дошки Анатолію Соболєву, що на фасаді Лубенської міської ради. Добра та довга пам’ять – то найкраще вдячність людям, які зробили багато для рідного міста, як говорять ветерани органів самоврядування.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua