Пенсійна реформа

До уваги фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку

Лубенське об’єднане управління Пенсійного фонду України звертає Вашу увагу, що з 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. В такому разі відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

ЗВІТ про роботу управління Пенсійного фонду України в м.Лубнах та Лубенському районі по лінії запобігання та протидії корупції в 2012 році

На виконання вимог Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, Указу Президента України від 21.10.2011 року № 1001/2011 "Про Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки", Методичних рекомендацій для державних органів та органів місцевого самоврядування з питань протидії корупції, затверджених наказом  Головного управління державної служби України від 26.12.2007 року № 337, інших нормативно-правових актів з питань запобігання та протидії корупції, управлінням Пенсійного фонду України в м, Лубнах та Лубенському районі вживаються передбачені законодавством заходи щодо запобігання і протидії корупції.

Стосовно дотримання терміну заповнення державними службовцями Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік

 У відповідності до Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” до 1 квітня всі 61 державний службовець, які знаходяться у трудових відносинах з управлінням подали за місцем роботи Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік (Декларація).

Державних службовців, які звільнилися в цьому році до 1 квітня (Закон України „Про засади запобігання і протидії корупції”, ст. 12, п. 1, ч. 2) не має.

 

 

Начальник управління

ПФУ в м.Лубнах та Лубенському районі

Г.І. Шматко

Щоб заплатити у квітні нові розміри пенсій, в ці хвилини йдуть масові перерахунки

Відповідно до чинного законодавства та соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича з квітня ц.р. розпочинається поетапне підвищення пенсій для непрацездатних громадян.

КОНСТРУКТИВНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВРАХОВАНО В ДООПРАЦЬОВАНОМУ ЗАКОНОПРОЕКТІ З ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ

З урахуванням громадського обговорення пенсійної реформи , яке проводиться в області на виконання розпорядження голови облдержадміністрації О.Удовіченка від 29.12.2010р. № 505, Кабінетом Міністрів України 31.05.2011р. внесено на повторний парламентський розгляд доопрацьований законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи".

Для пенсійної реформи немає альтернативи

15 грудня 2010 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження № 2311-р, згідно з яким для врахування громадської думки та підвищення рівня обізнаності громадян про системні соціально-економічні реформи передбачено публічне громадське обговорення пенсійних нововведень;

20 грудня 2010 року на сайті Верховної Ради України розміщено урядовий законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" за реєстраційним номером 7455.

Пенсійна реформа

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Пенсійна реформа

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua