Перемоги лубенців на Всеукраїнському рівні

Ми пишаємося переможцями Всеукраїнської олімпіади з економіки: Когтєвим Максимом, учнем 9-D класу, який посів ІІ місце, та Коротичем Євгенієм,  учнем 10-D класу, який посів ІІІ місце. До високих результатів хлопців готувала Ворожбит Ніна Миколаївна, досвідчений учитель економіки, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Учень Ніни Миколаївни, Коротич Євгеній, став призером Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН, у секції «Економіка», посівши ІІІ місце.

Та не лише хлопцям вдається завойовувати вершини. Є в нас і розумні тендітні дівчата. Бондаренко Тетяна, учениця  10-D класу, посіла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт МАН на секції «Техніка». Її перемозі сприяла серйозна і ретельна підготовка під керівництвом розумного та досвідченого вчителя фізики Деркач Лариси Анатоліївни, учителя вищої категорії, старшого вчителя.

За статистичними даними найрезультативнішим учнем 2010-2011 року серед учнів шкіл міста є Коротич Євгеній, який має 5 перемог на обласних олімпіадах (з економіки, географії, фізики, англійської мови) та обласному етапі конкурсу МАН з економіки; та 2 перемоги на Всеукраїнському рівні з економіки.

А Ворожбит Ніну Миколаївну визнано найрезультативнішим учителем 2010-2011 навчального року серед учителів міста. Вона підготувала 9 призерів обласних та Всеукраїнських олімпіад з економіки та конкурсу МАН.

                                                                 

Оксана Соколовська,

заступник директора з науково-методичної роботи


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua