Перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін взяв участь у відправленні лубенських призовників на строкову службу

23 червня на території Лубенсько-Оржицького військовому комісаріаті відбулося чергове відправлення призовників на строкову службу. Цього дня юнаків із міста та району привітав перший заступник голови ОДА  Дмитро Лунін, народний депутат України Анастасія Ляшенко, міський голова Олександр Грицаєнко, голова РДА Олександр Циганенко.

Усього 17 юнаків з Лубенщини урочисто відправляли 23 червня для проходження служби в різних військових частинах країни. Вітаючи призовників та бажаючи їм легкої і успішної служби, військовий комісар Лубенського районного військового комісаріату, підполковник  Валерій Пицяк представив почесних гостей: першого заступника голови ОДА  Дмитра Луніна, народного депутата України Анастасію Ляшенко, міського голову Олександра Грицаєнка, голову РДА Олександра Циганенка.

Високопосадовці побажали юнакам, які виконуватимуть свій обов’язок перед державою мужньо та гідно нести військову службу, адже територіальна цілісність та суверенітет України залежить від міцної, професійної армії та свідомості тих, хто вирішив присвятити себе справі захисту Батьківщини.

Враховуючи особливі умови карантинних обмежень, усі призовники пройшли відповідне медичне обстеження на виявлення коронавірусної інфекції та отримали негативні результати.

Присутнім призовникам та їхнім рідним повідомили, що як і раніше, військовослужбовці строкової служби не будуть залучатися до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua